Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Biura rachunkowe Subcategory: Biura rachunkowe

1 · 2 · next page »
 • Usługi księgowe Poznań »

  Pareto - biuro rachunkowe w Poznaniu świadczące profesjonalne usługi księgowe i podatkowe. Nasi pracownicy to wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem z zakresu rachunkowości. Naszymi Klientami są małe i średnie przedsiębiorstwa o różnym profilu działalności. Gwarantujemy im profesjonalne doradztwo i skuteczną obsługę.

  Date added: 16 02 2011 · details of site »
 • Księgowość Rzeszów »

  Mamy do zaoferowania usługi księgowe dla firm niewielkich, średnich, dużych oraz osób prywatnych z całej Polski. Usługi księgowe możemy wykonywać poprzez internet wobec tego nie ma tu bariery odległości. Oczywi ście osoby oraz firmy z Rzeszowa i okolic zapraszamy szczególnie do współpracy i odwiedzin w naszej siedzibie. Polecamy znaczny wachlarz usług rachunkowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj dłużej biura rachunkowego gdyż my czekamy tutaj na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

  Date added: 28 02 2011 · details of site »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  Często prowadzenie interesu pożera naszą energię tak wielce, że nie mamy chwili na rozluźnienie i cierpi z tej przyczyny nasza rodzina. W każdej chwili możemy zsunąć z siebie część czynności i oddać je w ręce idealnych speców. Dzięki temu zachowamy bardzo dużo czasu, który będziemy mogli poświęcić na odpoczynek, dla najbliższych. Oprócz tego firmy jak przykładowo usługi księgowe Warszawa gwarantują pełen asortyment usług.

  Date added: 28 02 2011 · details of site »
 • Polski księgowy »

  Wielu Polaków w UK ma problemy ze zrozumieniem języka angielskiego, nasze biuro rachunkowe wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom i oferuje usługi księgowe w języku polskim. Tylko polski księgowy wytłumaczy Państwu zawiłe przepisy podatkowe w UK. W skład naszej oferty wchodzi zwrot podatku, prowadzenie księgowości, zakładanie działalności gospodarczej i wiele więcej. Nasze bogate doświadczenie połączone z gruntowną wiedzą w dziedzinie rachunkowości pozwala na specjalistyczną i szybką pomoc dla każdego Klienta. Więcej szczegółowych informacji możecie Państwo znaleźć na naszej stronie, na którą serdecznie zapraszamy.

  Date added: 17 03 2011 · details of site »
 • Biuro rachunkowe »

  Bez wątpienia sprawy związane z podatkami to poważne zagadnienie. Z Urzędem Skarbowym nie ma żartów, błędy kosztują i to nierzadko naprawdę słowo. Toteż o ile jesteś przedsiębiorcą, to znajdź dobre biuro rachunkowe w Gdańsku, aby uniknąć tego typu kłopotów. Ze 100% pewnością wszyscy posiadamy świadomość tego, że biuro rachunkowe w Gdańsku bezpłatnie nikogo z podatków rozliczało nie będzie, przecież tam należy zaangażować sztab ludzi znających się na sprawach księgowości. Wiadomo - prosta rachunkowość dużo nie będzie kosztowała, ale jeśli chodzi o VAT, to na pewno sprawa będzie już zdecydowanie bardziej skomplikowana. Należy sobie zapewnić bezpieczeństwo. A ze stuprocentową pewnością biuro rachunkowe w Gdańsku www.dekret.gda.pl będzie jednym ze sposobów, dzięki jakiemu uda się owe bezpieczeństwo sobie znaleźć. Wyśmienity księgowy z całą pewnością błędu nie popełni, toteż i wy jako przedsiębiorcy nie popadniecie niełaskę Skarbówki. Jest to zapewnione w biurze rachunkowym www.dekret.gda.pl. Owe biuro rachunkowe w Gdańsku www.dekret.gda.pl w ogromnej liczbie przypadków nie jest takie drogie, jak się powszechnie uważa. Toteż bez wątpienia tego typu usługi stają się wybitnie atrakcyjne względem większości przedsiębiorców. Ze stuprocentową pewnością taniej jest zaangażować biuro rachunkowe w Gdańsku niźli zatrudnić na etacie księgowego.

  Date added: 21 03 2011 · details of site »
 • biuro księgowe poznań »

  Jesteśmy biurem rachunkowym działającym na rynku od 1991 roku. Oferujemy usługi z zakresu doradztwa podatkowego i księgowego. Nasze biuro gwarantuje klientom fachowe doradztwo w zakresie prawa podatkowego oraz spraw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Świadczymy usługi związane z prowadzeniem księgi Przychodów i Rozchodów, rozliczenia podatkowe, rejestry VAT oraz prowadzenie ewidencji. Dzięki nam klienci zaoszczędzą czas i usprawnią działanie swojej firmy poprzez całodobowy dostęp do swoich dokumentów za pośrednictwem internetu. Jeśli chcesz zwiększyć efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa skorzystaj z naszych usług.

  Date added: 22 03 2011 · details of site »
 • Badanie sprawozdań finansowych »

  Grupa MAC powstała w latach 90-tych jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony biznesu na usługi w obszarze audytu, doradztwa i szkoleń z dziedziny rachunkowości i controllingu. Jest zwieńczeniem mojej dotychczasowej pracy łączącej badania naukowe i doświadczenia praktyczne w zakresie rachunkowości. Specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu księgowości oraz badaniu sprawozdań finansowych według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości. MAC Auditor Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, spraw kadrowo-płacowych, obsłudze podatkowej oraz badaniu podmiotów gospodarczych o złożonej strukturze organizacyjnej. Celem naszej oferty jest wdrażanie projektów zapewniających znaczący wzrost efektywności procesów biznesowych (consulting zarządczy) oraz pomoc we wprowadzaniu zmian w systemie rachunkowości finansowej (consulting finansowy). Celem świadczonych przez nas usług jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych kadry zarządzającej i pracowników działów finansowo księgowych poprzez oferowanie wiedzy stanowiącej syntezę najnowszych rozwiązań światowych z bogatym doświadczeniem praktycznym. U nas m.in. badanie bilansu, due diligence, wycena spółek.

  Date added: 24 03 2011 · details of site »
 • Katalog stron finansowych »

  Finanse-it to spis ciekawych stron www ściśle związanych z branżą finansową. Katalog podzielony jest na szczegółowe kategorie tematyczne. Znajdują się tu pomocne informacje o giełdach, podatkach czy kredytach, ale również urzędach skarbowych i bankach. Wpisy są darmowe, moderowane i uzupełnione miniaturką. Dodaj bezpłatnie swój serwis www do katalogu finanse-it i daj się znaleźć w internecie!

  Date added: 29 03 2011 · details of site »
 • Fenomenalne płace warszawa »

  Zespół CFK z siedzibą w Warszawie, prowadzi sumienne usługi księgowe od 2004 roku. Zespół specjalizuje się również w świadczeniu spraw typu kadry i płace. Dzięki ofercie zewnętrznego biura zyskujemy zmniejszenie wydatków oraz koncentrujemy się na priorytetowej działalności. Korzystając z oferty z CFK macie zapewnione nie tylko usługi księgowe warszawa, ale też kompletne wsparcie. W obrębie naszej działalności znajdują się także kadry i płace warszawa, zgłaszanie pracowników do ZUS, sporządzanie kartotek pracowniczych, list płac, zaliczek na podatek dochodowy. Zajmujemy się dodatkowo wykonywaniem oraz dostarczaniem do ZUS i Urzędów Skarbowych deklaracji i rozliczeń. CFK to dobre biuro rachunkowe Mokotów, które zawsze wykonuje usługi na dobrym poziomie. Zapraszamy: rzetelne usługi księgowe ursynów!

  Date added: 02 04 2011 · details of site »
 • Biuro rachunkowe Szczecinek »

  Dumałeś w dowolnym czasie czy na 100% Twoje biuro księgowe pełni swoją posługę w sposób czysty? Przebywasz w stresie z koncepcją, że Urząd Skarbowy przypuszczalnie może się dopatrzeć nieprawidłowości w ewidencji? Mamy dla Ciebie najlepsze rozstrzygnięcie! Biuro rachunkowe KKM w Szczecinku istnieje na Twoje usługi! Spowodujemy, że paradoksy z rachowaniem firmy przejdą do historii i autorską dynamikę zagospodarujesz na administrowanie działalności.

  Date added: 09 04 2011 · details of site »
 • Biuro rachunkowe Częstochowa »

  Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie profesjonalnych usług w zakresie kompleksowej obsługi rachunkowo-księgowej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Poza pakietem usług o charakterze finansowym oferujemy naszym klientom doradztwo finansowe i podatkowe. Polskie przepisy podatkowe są niejednoznaczne i mało precyzyjne, a ich interpretacje często sprzeczne. Prawo zmienia się z dnia na dzień. Dzięki naszej firmie możesz mieć zawsze pewność, że stosujesz najbezpieczniejsze i najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania bazujące na aktualnych przepisach. Współpracujemy z firmami z różnych branż: produkcyjnymi, handlowymi i usługowymi, dostosowując nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Naszymi dewizami są terminowość, uczciwość, rzetelność i odpowiedzialność. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo oraz poufność informacji na każdym etapie współpracy. U nas: biuro księgowe Częstochowa. Zapoznaj się z naszą ofertą oraz z naszym cennikiem.

  Date added: 21 04 2011 · details of site »
 • Outsourcing księgowości »

  Biuro Rachunkowe KOMEX to firma działająca we Wrocławiu od 1997 roku na rynku profesjonalnych usług księgowych. Jesteśmy wyspecjalizowani w dziedzinie outsourcingu usług księgowych, kadr i płac oraz administracji. Księgowość, biuro rachunkowe, biura rachunkowe, rachunkowość, Wrocław biura rachunkowe, wrocławskie biura rachunkowe, kadry i płace, usługi księgowe, outsourcing, wrocławskie biura rachunkowe, usługi księgowe.

  Date added: 28 04 2011 · details of site »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Otwierając swoją własną firmę nie możemy zapomnieć o niezawodnej obsłudze naszej działalności. Nasza firmę to grono doświadczonych ludzi, którzy każdego dnia zajmują się obsługą papierkową wielu przedsiębiorstw. Korzystjąc z naszej niepowtarzalnej okazji, mają Państwo pewność, że usługa jest wykonywana rzetelnie i co najważniejsze za stosunkowo niewielkie pieniądze. Już teraz serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą najlepszą ofertą jaką prezentujemy przede wszystkim dla Państwa. Tylko teraz mają Państwo możliwość dołączenia do grona zadowolonych klientów. Nie zwlekaj i odwiedź teraz naszą stronę lub nasze biuro rachunkowe funkcjonujące również stacjonarnie. Pozwól, aby specjaliści zajęli się Państwa firmą.

  Date added: 14 05 2011 · details of site »
 • Biura rachunkowe Zielona Góra »

  Mamy Państwu do zaoferowania wszechstronną obsługę księgową a także kadrowo-płacową. Obsługujemy firmy o różnym profilu działalności, a także formie prawnej. Zapewniamy wsparcie przy zakładaniu nowej firmy oraz pomożemy dokonać wyboru najbardziej korzystnego sposobu opodatkowania. Posiadamy Certyfikat Księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany przez Ministra Finansów RP oraz, zgodnie z obowiązującymi przepisami, jesteśmy ubezpieczeni od cywilnej odpowiedzialności związanej z prowadzoną przez nas działalnością. Biuro rachunkowe Zielona Góra i ogólnie rachunkowość jest bardzo pożądaną działalnością w naszym mieście. Oczywiście pod warunkiem, że zna się na rzeczy.

  Date added: 18 05 2011 · details of site »
 • Naklejki na ścianę »

  Fototapeta 8częściowa renomowanej niemieckiej fabryki "Komar", o rozmiarach: 270 x 388 cm. Produkt opakowany w tuby razem z pomocną porcją kleju i wskazówką naklejania. Fototapeta wykonana jest ze specyficznego papieru, dzięki czemu odporna jest na zarysowania co więcej łatwa w aplikacji. Tapety nie da się skalować ani imitować. W wypadku niedużych odmienności wymiaru ściany, szablon idzie wykadrować przez przycięcie krańcowych krawędzi tapety. Gwoli otrzymania indywidualnych formatów, zalecamy fototapety "Tucana". „Szablonownia.com” jest śmiałym projektem stworzonym za pomocą ludzi, którzy od lat zajmują się grafiką reklamową i promocją zewnętrzną. Sklep nasz posiada obfitą podstawę projektów, jaka nieustannie się powiększa także na bieżąco jest wdrażana do sprzedaży, i najistotniejsze, miejsca na nowiutkie nie zabraknie :) Pociągająca i różnorodna problematyka zezwoli na dostosowanie szablonów do każdego typu wnętrza. Nasz nieznaczny, natomiast ożywiony skład jest do Państwa dyspozycji, który zaoferuje pomoc,poradzi albo rozwiąże zagadnienie, pod warunkiem, że taki powstanie. Paczki, plombowane przed uszkodzeniem, ekspediujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej. W praktyce przesyłka wysyłana jest w przeciągu 2-3 dni roboczych, czas uzależniony jest od dawki otrzymanych zleceń. Jeżeli termin przygotowania wysyłki ulegnie wydłużeniu, bezzwłocznie przekażemy informację z precyzyjną datą realizacji. Taryfa: Poczta Polska: przesyłka ekonomiczna, wpływ na rachunek rozliczeniowy - 11 PLN paczka ekonomiczna, pobranie - 14 PLN przesyłka priorytetowa, przelew na rachunek rozliczeniowy - 13 PLN paczka priorytetowa, pobranie - 17 PLN Przesyłki są dostarczane w godzinach od 8,00 do 20,00 adresatowi lub osobom zakwaterowanym również przebywającym pod adresem przesyłki. W wypadku absencji adresata, roznosiciel zostawi awizo, na podstawie którego da się zabrać przesyłkę z najbliższej.

  Date added: 26 05 2011 · details of site »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Oferujemy profesjonalne usługi księgowe oraz zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy fachową obsługę dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz pełną księgowość a także obsługę kadrowo-płacową oraz rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Usługi księgowe prowadzone są profesjonalnie na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Departament Rachunkowości Ministerstwa Finansów RP. Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oddaj księgowość swojej firmy w ręce rzetelnego Biura rachunkowo-podatkowego, w którym kadra pracownicza posiada wyższe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie a kultura osobista ułatwia współpracę z klientami. Serdecznie zapraszamy - 94-104 Łódź ul.Obywatelska 128/152 lok. 11.

  Date added: 28 05 2011 · details of site »
 • Kredyty »

  Aż do tuzinkowych tężyzny zaświadczania służb z wykorzystaniem banki należy udostępnianie dzięki nie kredytów. Pragniesz pieniędzy na nieznany czterokołowiec, mieszkanie bądź nieznane wydatki? Istnieje to imponujący sposób iżby trwać środki finansowe. Acz poprzednio złożeniem odpowiedniego wniosku trzeba dowiedzieć się jakie są rodzaje debetów.
  Istnieje to wystarczająco kluczowe, bowiem możemy rozglądać się się o rozliczne formy obciążenia. Stopień tudzież drobiazgowe zadatek umowy zależą odkąd siły kredytowej kredytobiorcy, w związku z tym podobnie banki zanim udostępnieniem długu postulują, żeby informacja osoba opisała obliczone dokumenty tudzież informacje należące poziomu majątkowego. Poprzednio zadzierzgnięciem umowy trzeba dostarczyć w wyłonionym banku właściwy morał kredytowy.
  W taki oto podejście poczyna się modus zmierzająca do udostępnienia debetu. Gdyby bank zgodzi się udzielić nam odpowiedzialność, wówczas gromadzimy z poprzednio umowę. Dokładnie z sygnowanymi za sprawą nas dokumentami przyjmujemy uznaną kwotę, jaką używamy na przesłankach obliczonych w umowie. Właściwie w takim razie stymulujemy Państwa do skontrolowania oraz zestawienia interesujących podaży długów znajdujących się na polskiej paginie.
  Debet gotówkowy owo zadłużenie udostępniany na obliczone okazji jednostki, tudzież jego spłata jest samotnie precyzowana spośród bankiem. Zapewnienia debetu egzystują zazwyczaj dochody kredytobiorcy, oraz wielkość pożyczki zależy od momentu siła spłaty za pomocą figurę zaciągającą donacja. Pula nie infiltruje na co wygrzebiemy debet. Urzeczywistnia on krytyki polskiej sztuki kredytowej, tzn. oblicza jaką sumkę wolno pewnie nam dzierżawić oraz na kto trwanie terminu. Zakup przeróżnych towarów owo decyzja przymusowa się ze solidnymi sumptami. Mało figury jeżyć się na nażarte opłacenie spośród krajowej kasy, stąd notorycznie decydujemy.

  Date added: 01 06 2011 · details of site »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Szukasz profesjonalnego biura księgowego? Zgłoś się do Ekoconsultant. Oferujemy usługi w zakresie księgowości, a przy tym doradzamy w zakresie gospodarki zarządzania własną działalnością gospodarczą. Obecnie niełatwo wyróżnić się na rynku. Zdajemy sobie z tego sprawę i z tego powodu staramy się aby niewielkie stażem firmy miały, dzięki naszej pomocy prostszy start. Zachęcamy do wybrania się do któregoś z naszych oddziałów – w Krakowie lub Nowym Sączu. Podjęcie współpracy z Ekoconsultant to pewność sukcesu!

  Date added: 02 06 2011 · details of site »
 • Wynajem biur w Warszawie »

  Masz biznes internetowy i niejednokrotnie pewnie rozmyślałeś się nad tym co zrobić, aby przychody z posiadania e-biznesu były coraz większe. Najważniejsze to powinieneś posiadać jakieś stosowne biuro do prowadzenia biznesu. Więc jeśli poszukujesz czegoś w stolicy kraju to szukasz ogłoszeń oraz ofert o brzmieniu wynajem biur w Warszawie. Następnym z przykładów, aby powiększyć obroty w sklepie może być np. wprowadzenie programu lojalnościowego. Informacja o istnieniu poszczególnego sklepu internetowego jest bardzo istotne w reklamie biznesu internetowego. Kontrahent musi wiedzieć o istnieniu Twojego biznesu. Tak więc prócz biura musisz zatroszczyć o jego reklamę. Nie może Twój biznes w cieniu za pozostałymi,albowiem najzwyczajniej zostanie niestety, ale można oznajmić, że zrównany z ziemią.

  Date added: 03 06 2011 · details of site »
 • Zwrot vat »

  Firma Rachunkowa "MANAGER" powstała 8 czerwca 1994 roku w Bytomiu. Od początku działalności zajmują się księgowością, obsługując wiele firm z terenu Bytomia oraz miast ościennych. W trakcie ponad 15 lat pracy zdobyli doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości firm z różnych branż: handlowa (sklepy detaliczne i hurt), usługowa (usługi budowlane, pośrednictwa), produkcyjna (elektroenergetyka, przemysł budowlany oraz spożywczy). Obecnie prowadzą księgi wszelkiego typu, stawiają na nowoczesną i szybką obsługę Klientów. Bezpieczeństwo współpracy z Klientami jest podstawową dewizą ich biura. Mają pełną świadomość odpowiedzialności cywilnej i karno-skarbowej jaka ciąży na ich działalności przez 5 - a w praktyce 6 lat kalendarzowych. W polskiej rzeczywistości gospodarczej kilkanaście lat praktyki w sektorze rachunkowości i podatków to prawdziwa "droga przez mękę". Firma MANAGER poznała zasady funkcjonowania urzędów skarbowych, zmiany prawa podatkowego, różnorodność i wzajemną sprzeczność interpretacji urzędników skarbowych. U nich m.in: biuro rachunkowe Katowice, księgowość Katowice, zwrot vat z UE.

  Date added: 09 06 2011 · details of site »
 • Księgowość »

  Miło inwituję na witrynę internetową firmy Impel - doradztwo podatkowe. Firma o nazwie Impel gwarantuje specjalistyczną obsługę, zespół firmy nazwanej Impel składa się z więcej niż stu dwudziestu księgowych i biegłych rewidentów. W ciągu miesiąca firma Impel przelicza ponad sto tysięcy dokumentów. W trakcie 1 roku wylicza w przybliżeniu dziesięć tysięcy wyjazdów służbowych. Podstawowe specjalizacje firmy Impel to rachunkowość - prowadzenie ksiąg rachunkowych. Oferowane są też kontrole w formie audytów tak jak i doradztwo podatkowe jak i dozór płaszczyzny finansowo – księgowej. W wykonywaniu zleceń firma nazwana Impel wykorzystuje zaawansowany system informatyczny nazwany Symfonia, w jej usługach jest także sposobność obsługi księgowej na systemie informatycznym zleceniodawcy. Jeszcze raz serdecznie zapraszam na stronę i polecam ofertę firmy Impel tym, którzy pragną przenieść na firmę zewnętrzną odpowiedzialność za dbałe i terminowe wypełnianie obowiązków urzędowych. Spółka o nazwie Impel umożliwia też na korzystanie z jej wprawnych kwalifikacji w dziedzinie księgowości. Polecam również powiązane rozwiązania świadczone przez spółkę Impel, jak przykładowo: obsługa kadrowo płacowa oraz doradztwo personalne.

  Date added: 21 06 2011 · details of site »
 • Dekret Consulting - usługi księgowe Kraków, biuro rachunkowe Kraków »

  Dekret Consulting na rynku usług księgowych działa od 1994 roku. W roku 2001 r. firma przeinaczyła się w spółkę z o.o.. Zaufało nam ponad kilkadziesiąt firm o nader bogatym profilu prowadzonej działalności gospodarczej. Na życzenie Państwa możemy dać do obejrzenia referencje. Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg. Większość pracowników naszego biura legitymuje się wyższym wykształceniem ekonomicznym. Specyfiką naszego Biura jest informowanie klientów na bieżąco o zmianach w przepisach podatkowych. Nawiązanie współpracy z naszą firmą ograniczy do minimum Państwa kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz zmniejszy ilość pracy biurowej, a tym samym pozwoli na obniżenie kosztów działalności Państwa firmy co pozwoli na efektywniejsze wykorzystanie zaoszczędzonego w ten sposób czasu.

  Date added: 29 06 2011 · details of site »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  Mamy pojęcie jak trudno jest
  kierować księgowość i kadry w swojej działalności. Aby Państwu
  uprościć zadanie, od kilkudziesięciu lat pomagamy w kierowaniu ksiąg rachunkowych i ksiąg podatkowych w przedsiębiorstwach oróżnym profilu
  działania. Są to zarówno jednoosobowe firmy, jak
  i spółki, korporacje. Zapraszamy ciepło do zapoznania się ze szczegółami propozycji płacowej, rachunkowej i kadrowej, którą gwarantuje
  accounting warsaw. Przedstawione są na witrynie internetowej działalności Polfinans http://polfinans.pl.

  Date added: 05 07 2011 · details of site »
 • Biuro rachunkowe Monika Stachowiak-Swoboda »

  Biuro rachunkowe księgowość Oborniki Stachowiak-Swoboda. Prowadzenie rachunkowości: księgi handlowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje sprzedaży dla ryczałtu, rejestry VAT, rozliczenie z Urzędem Skarbowym sporządzenie i składanie deklaracji fiskalnych PIT, CIT, VAT, reprezentowanie klienta w Urzędzie Skarbowym, rozrachunek z ZUS, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, pomoc przy tworzeniu i likwidacji działalności, sporządzanie raportów na podstawie prowadzonych ksiąg.

  Date added: 09 07 2011 · details of site »
 • Usługi rachunkowe w Rzeszowie »

  Poszukujesz księgowej czy doradcy podatkowego albo prawnego? Już nie musisz poszukiwać. Oferujemy naszą korzystną ofertę całościowych usług w temacie prowadzenia księgowości, doradztwa finansowego, prawnego oraz rachunkowego - podatki Rzeszów. Postaw na kompetencja, zaś sam zajmij się tym co robisz najlepiej. To najlepsza i w najwyższym stopniu efektywna procedura by firma była bezpieczna i osiągała sukces. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z Polski, głównie z Rzeszowa. Mamy ogromnie atrakcyjną ofertę dla osób prywatnych, nieznacznych firm jak też większych firm. Wejdź na naszą witrynę internetową oraz zapoznaj się z ofertą.

  Date added: 19 07 2011 · details of site »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Przedstawiona firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie rachunkowości. Biuro rachunkowe Warszawa to pewność satysfakcjonującej obsługi firmy. Przedsiębiorstwo jest ubezpieczone, co gwarantuje klientom bezpieczną współpracę. Firma organizuje również szkolenia obligatoryjne dla zainteresowanych. Agencję cechują bezpośrednie kontakty z klientami oraz wysoka jakość usług. Spółka przeprowadza audyty unijne, oceniając prawidłowość systemu zarządzania. Dzięki rzetelności firma cieszy się powodzeniem wśród klientów.

  Date added: 19 07 2011 · details of site »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Biuro Księgowe, 05-270 Marki ul. Fabryczna 89, tel. 22 423-21-21, info@BiuroMarki.pl
  Biuro Rachunkowe świadczy następujące usługi dla klientów biznesowych:

  * Prowadzenie Księgi Handlowej (KH)
  * Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów (KPiR)
  * Prowadzenie obsługi rozliczeniowo-płacowej i kadrowej pracowników

  W ramach wyżej wymienionych usług realizowane są:

  * prowadzenie rejestru VAT
  * sporządzanie deklaracji VAT
  * ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  * sporządzanie list płac i kartotek wynagrodzeń
  * tworzenie i wysyłanie zgłoszeń i deklaracji ZUS
  * zestawienie obrotów i sald na koniec każdego miesiąca
  * tworzenie rocznych sprawozdań pieniężnych, w tym bilansu, rachunku zysków i strat, rachunku przepływów pieniężnych oraz informacji dodatkowej

  Dokładny zakres świadczonych usług ustalony zostaje wspólnie z przedsiębiorcą w zależności od istniejących potrzeb.  Zapraszamy do współpracy.
  Zapewniamy fachowość i rzetelność.

  Date added: 20 07 2011 · details of site »
 • Pierwszorzędna rachunkowość warszawa »

  Kancelaria ZKCO składa się z powiązanych ekip, żeby zapewnić precyzyjną obsługę firm, wyróżniając rachunkowość. Nasze kadry złożone są z biuro rachunkowe warszawa mokotów - kompetentny biegły rewident Anna Obara, konsulting z zakresu prawa. Doradztwo obejmuje: rachunkowość warszawa, obsługa firm w sprawach podatkowych, usługi rachunkowe warszawa w pełnym wymiarze: pełna księgowość warszawa, sporządzanie analiz i raportów, sprawy kadrowe, pisanie wniosków. Biuro ZKCO oferuje także audyt na wielu dziedzinach. Ponadto współpracujemy z doskonałymi znawcami z branży rachunkowej. Kancelaria posiada duże doświadczenie. Doradzamy też w niżej wymienionych obszarach: rachunkowość warszawa – usługę dostarcza biegły rewident warszawa. Biuro zlokalizowane jest w Warszawie, na Mokotowie. Rachunkowość prowadzona przez nas drobiazgowo. Ponadto kładziemy szczególny nacisk na skrupulatność. Zespół posiada wieloletnią praktykę, i opiera ofertę o świetne produkty księgowe znakomitej jakości. Przez lata działalności ZKCO stworzyło kompleksową dla firm. Zapraszamy na stronę firmową – odpowiedzialne biuro rachunkowe Warszawa Mokotów!

  Date added: 28 07 2011 · details of site »
 • Biuro rachunkowe TAX Poznań »

  Biuro rachunkowe TAX jest doświadczoną firmą księgową, która mieści się na terenie miasta Poznania. Biuro Rachunkowe TAX zajmuje się świadczeniem usług rachunkowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych dla wszystkich formatów działalności gospodarczej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu usług rachunkowo-księgowych. Zapraszamy do współpracy.

  Date added: 01 08 2011 · details of site »
 • księgowość online »

  Zapraszamy do skorzystania z internetowej aplikacji służącej do obsługi uproszczonej z funkcją tworzenia faktur VAT.

  Do podstawowych funkcji programu zaliczyć można głównie: podatkową księgę przychodów i rozchodów firmy, rejestry VAT, księgowanie kosztów i przychodów, wystawianie faktur VAT i dokumentów księgowych, zarządzanie listą klientów, deklaracje VAT, a także wiele innych. Dodatkową korzyścią jest możliwość spersonalizowania serwisu, aby był on bardziej przyjazny do użytkowania.

  Szanowni Państwo zaletami zaproponowanej przez naszą organizację aplikacji są:

  - Duża oszczędność Państwa niezwykle drogiego czasu i pieniędzy,
  - Dostępność aplikacji - 24h/dobę, 365 dni w roku
  - Prywatność - dostęp do prywatnych danych tylko dla osób uprawnionych,
  - Dziecinnie prosta obsługa aplikacji,
  - Aktualność danych - zgodność z obecnymi przepisami podatkowymi.

  Date added: 02 08 2011 · details of site »
 • Warszawa - profesjonalne biuro rachunkowe »

  MARCIŃCZAK I WSPÓLNICY, jako profesjonalne biuro księgowe, pomaga prowadzić biznes. Specjalnością firmy stała się wszechstronna obsługa kadr oraz płac. Istotne miejsce w ofercie zajmuje kompleksowe doradztwo podatkowe. Biuro rachunkowe Warszawa zrzesza profesjonalistów nie jedynie z zakresu rachunkowości. W dodatku firma MARCIŃCZAK I WSPÓLNICY bada np. plany podziału.

  Date added: 16 08 2011 · details of site »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biuro AFT Office gwarantuje profesjonalną obsługę w zakresie księgowości. Omawiana firma to jednocześnie wiodące biuro rachunkowe Warszawa. Oferta zatytułowana jest księgowość Warszawa, gdyż biuro znajduje się w stolicy. W zakres usług biura wchodzi przykładowo obsługa kadrowo-płacowa. Klienci firmy mogą liczyć na wszechstronne doradztwo finansowe. Istotne miejsce w ofercie biura zajmuje prowadzenie m.in. ryczałtu ewidencjonowanego. Oferta tego biura księgowego skierowana jest do firm z rozmaitych branż.

  Date added: 17 08 2011 · details of site »
 • Księgowość Toruń »

  Biuro Księgowe ASTOR w Toruniu proponuje usługi powiązane z prowadzeniem księgowości dla spółek, firm i fundacji, oraz usługi informatyczne, a także doradzto dla wszystkich rozważających rozpoczęcie działalności gospodarczej. Bez różnicy czy ciekawi Cie usługa prowadzenia pełnej księgowości czy książki przychodów i rozchodów, nasza propozycja z pewnością będzie tym czego szukasz, a współpraca z naszym biurem będzie dla Państwa przyjemnością. Jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

  Date added: 18 08 2011 · details of site »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Reklamowana witryna www zawiera interesującą ofertę biura rachunkowego. Firma może zapewnić porady w obszarze prowadzonej działalności. Proponowana jest kompleksowa pomoc w rozpoczynaniu działalności gospodarczej. Biuro rachunkowe Warszawa zapewnia usługi na wysokim poziomie oraz konkurencyjneceny. Wykwalifikowani pracownicy reprezentują finanse klientów w określonych urzędach. Firma może poszczycić się licencją przyznaną przez ministra finansów. Wiadomości o usługach oferowanych przez biuro rachunkowe Warszawa Bemowo na witrynie.

  Date added: 23 08 2011 · details of site »
 • Księgowa Bytom »

  Taxer- firma doradztwa podatkowego z Bytomia, posiadające wieloletnie doświadczenie oferuje państwu szereg usług w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, spożądzania analiz majątkowych, rozpliczania płac i ZUS.Trudnimy się także reprezentowaniem naszych nabywców przed organami skarbowymi i sądem administracyjnym. Współpracujemy nie tylko z firmami niemniej jednak też z klientami indywidualnymi w kwestii corocznych rozliczeń czy wniosków kredytowych

  Date added: 24 08 2011 · details of site »
1 · 2 · next page »

Newest tags in subcategory: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - new site:

URL: