Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Doradztwo Subcategory: Doradztwo

1 · 2 · 3 · next page »
 • Porady prawne »

  Mecenas Anna Dastych świadczy usługi porad prawnych w zakresie prawa związanego z szeroko rozumianą tematyką nieruchomości począwszy od wyceny nieruchomości poprzez bieżącą obsługę nieruchomości, sprzedaż nieruchomości, uzyskanie odszkodowania za nieruchomości wywłaszczone oraz zajęte pod obiekty użyteczności publicznej. Nasza Kancelaria Prawna współpracuje z rzeczoznawcami majątkowymi i specjalistami z dziedziny zamówień publicznych. Zapraszam do korzystania z naszych usług - szczegóły związane z naszą działalnością znajdziecie na naszej stronie Internetowej.

  Date added: 03 01 2011 · details of site »
 • Obsługa prawna firm, prawo rodzinne »

  Dzięki zatrudnianiu najlepszych prawników różnych specjalności jesteśmy w stanie pomóc każdemu, we wszelkich sprawach, oferując najkorzystniejsze rozwiązania prawne. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak również podmioty gospodarcze, dla których przygotowaliśmy ciekawą i bogatą ofertę abonamentowej obsługi prawnej, oraz pomoc w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych.

  Date added: 11 01 2011 · details of site »
 • Pozyskiwanie kapitału »

  Zachęcamy do odwiedzenia opisywanej przeze mnie witryny firmowej. Nasza spółka zajmuje się głównie doradztwem. Obsługujemy przede wszystkim klienta biznesowego. Z moją spółką pozyskiwanie finansowania nie stanowi już problemu. Do naszych specjalności zalicza się również przyrządzanie takich dokumentów jak chociażby biznes plan. Po więcej detali zapraszamy na naszą witrynę internetową. W przypadku jakichś problemów zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego, Nasz pracownik błyskawicznie udzieli Państwu wszelkich odpowiedzi i rozwieje Wasze wątpliwości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Date added: 07 02 2011 · details of site »
 • Dotacje dla firm »

  Dotacje dla firm oraz dla Klientów indywidualnych - tym zajmuje się Investia, biuro doradcze z wieloletnim doświadczeniem pomoże Państwu w uzyskaniu funduszy unijnych na rozwój Waszej firmy lub inne potrzeby. Usługi jakie świadczymy są kompleksowe, czyli pomagamy Państwu od samego początku czyli wypełnienia wniosku o dotację, aż po rozliczenie z ewentualnych przychodów z Urzędem Skarbowym. Zatrudniamy grono zaufanych oraz wysoce wykwalifikowanych specjalistów dla których dotacje unijne nie są żadną tajemnicą. Wyprzedź konkurencję już dziś i zgłoś się do firmy Investia.

  Date added: 15 02 2011 · details of site »
 • Goodwill Wycena mieszkania »

  Podstawowym zakresem działalności firmy jest szacowanie wartości nieruchomości. Wykonujemy również inwentaryzacje budowlane. Jesteśmy wiarygodnym partnerem wielu banków i innych instytucji finansowych, urzędów miast, urzędów gmin, sądów powszechnych, kancelarii komorniczych oraz przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.

  Nasze doświadczenie w zakresie wycen wszelkiego rodzaju nieruchomości zarówno przemysłowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej jak i mienia pozostawionego poza granicami Polski (mienie zabużańskie) oraz maszyn i urządzeń pozwalają nam zagwarantować Państwu wysoki standard naszych usług oraz najwyższy poziom merytoryczny operatów szacunkowych wykonywanych zgodnie ze Standardami Zawodowymi i aktualnymi przepisami prawa.

  W naszej działalności stawiamy na jakości i profesjonalizm świadczonych usług, które zapewnia znajomość lokalnego rynku i wysokie kwalifikacje. Dzięki ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu rzeczoznawcy, zapewniamy Państwu poczucie całkowitego bezpieczeństwa w sprawach związanych z naszymi usługami.

  http://bwn-goodwill.pl/goodwill.html

  Date added: 16 02 2011 · details of site »
 • Nieruchomości Szczecin »

  Magnolia Nieruchomości Szczecin już od wielu lat wspiera Państwa w odszukaniu i zakupie idealnej nieruchomości. Pracując na rodzimym rynku pośrednictwa nieruchomości poznaliśmy go od podstaw, przez co bez kłopotów odszukamy dla Państwa świetną nieruchomość.
  W naszej bazie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki pod budowę. Zajmujemy się również pośredniczenie nieruchomościami komercyjnymi, dzięki czemu możemy zaoferować prowadzącym firmę lokale pod biuro jak i użytkowe tj. hale i magazyny.
  Nasi pracownicy trudnią się zagadnieniami powiązanymi z obrotem nieruchomościami już wiele lat, dzięki czemu świetnie rozumieją Państwa wymagania i z olbrzymiej liczby ofert, są w stanie wybrać kilka najbardziej interesujących i najbardziej odpowiednich dla Państwa.
  Wiele lat na rynku umożliwiło nam zawiązać bliską współpracę z wysokiej klasy notariuszami, rzeczoznawcami a także doradcami finansowymi, dzięki czemu współpraca z nami stała się jeszcze bardziej przyjemna i korzystna!
  Zachęcamy do skontaktowania się z nami!
  Zespół Magnolia Nieruchomości

  Date added: 21 02 2011 · details of site »
 • Wypadek samochodowy w Anglii »

  Strona przeznaczona dla uczestników wypadku drogowego na terenie UK. Znajdziesz tutaj numer darmowej infolinii pod, którym możesz uzyskać istotne informacje dotyczące postępowania po wypadku samochodowym w Anglii. Jeżeli spotkało Cię to nieszczęście jakim jest wypadek drogowy w UK na łamach tej strony znajdziesz niezbędne wiadomości na temat tego jak uzyskać odszkodowanie w Anglii. Nie działaj na własną rękę, skorzystaj z pomocy zawodowców, którą znajdziesz na naszej stronie wypadeksamochodowy.com.

  Date added: 22 02 2011 · details of site »
 • Zarządzanie projektami »


  Firma Konsultingowa Universe-IBS Z Rzeszowa stworzona jest przez grupę ludzi, którzy prą by w niekonwencjonalny sposób pomóc firmom rozwijać ich interes.
  Firma Biznesowa Universe-IBS zajmuje się kreowaniem planów zarządzania projektami, które to mają zapewnić prawidłowe funkcjonowanie firm.

  Nasze rozwiązania wykorzystujemy również w tworzeniu i wdrażaniu w przedsiębiorstwach biznes planów. Nasze biznes plany posłużą także do uzyskania dofinansowań z środków Unii Europejskiej. Grupa Universe tworzy wysokiej klasy projekty szkoleniowe.

  Spółka Universe kroczy do nawiązania współpracy z innymi podmiotami gospodarczymi w celu zainstalowania w tych firmach niekonwencjonalnych, w pełni zbadanych i profesjonalnych rozwiązań. Naszym priorytetem jest przede wszystkim pomoc w rozkwitnięciu firm które chcą by w ich prace wkradła się nuta innowacyjności.


  UNIVERSE-IBS Sp. z o.o.
  Poznańska 2c
  Rzeszów 35-084
  Tel.: 17 778 85 94

  Date added: 23 02 2011 · details of site »
 • Doradztwo strategiczne »

  Doradztwo strategiczne i operacyjne oraz interim management to tylko niewielka część bogatej oferty firmy Apax. Oprócz wyżej wymienionych, nasza firma oferuje szereg innych usług konsultingowo doradczych. Pomagamy polskim i zagranicznym firmom wdrażać nowatorskie rozwiązania wpływające na poprawę efektywności pracy i rozwiązań obowiązujących w danej firmie. Nie tylko przygotowujemy rozwiązania, ale również czuwamy nad ich wdrażaniem, dopilnowując aby cały proces przebiegł zgodnie z naszymi sugestiami. Co ważne, ponosimy odpowiedzialność za skuteczność. Jeśli zaciekawił Państwo ten wstęp, zapraszamy po więcej na naszą stronę internetową.

  Date added: 28 02 2011 · details of site »
 • Księgowość Rzeszów »

  Mamy do zaoferowania usługi księgowe dla firm niewielkich, średnich, dużych oraz osób prywatnych z całej Polski. Usługi księgowe możemy wykonywać poprzez internet wobec tego nie ma tu bariery odległości. Oczywi ście osoby oraz firmy z Rzeszowa i okolic zapraszamy szczególnie do współpracy i odwiedzin w naszej siedzibie. Polecamy znaczny wachlarz usług rachunkowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj dłużej biura rachunkowego gdyż my czekamy tutaj na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

  Date added: 28 02 2011 · details of site »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  Często prowadzenie interesu pożera naszą energię tak wielce, że nie mamy chwili na rozluźnienie i cierpi z tej przyczyny nasza rodzina. W każdej chwili możemy zsunąć z siebie część czynności i oddać je w ręce idealnych speców. Dzięki temu zachowamy bardzo dużo czasu, który będziemy mogli poświęcić na odpoczynek, dla najbliższych. Oprócz tego firmy jak przykładowo usługi księgowe Warszawa gwarantują pełen asortyment usług.

  Date added: 28 02 2011 · details of site »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i klientów korporacyjnych zarówno w formie jednorazowych porad, jak i stałego zlecenia. Głównym obszarem działania Kancelarii jest szeroko rozumiane prawo gospodarcze, doradztwo prawne dla przedsiębiorców, władz spółek i wspólników w zakresie bieżącej oraz przyszłej działalności gospodarczej. Oferta Kancelarii dla firm w szczególności obejmuje: udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii i umów, przeprowadzanie audytu prawnego, reprezentowanie przed sądami oraz organami administracji, prowadzenie negocjacji, zakładanie oraz przekształcanie spółek, windykację należności.Współpracujemy z zespołem doświadczonych radców prawnych i adwokatów.Pomoc prawna oferowana przez Kancelarię dla klientów indywidualnych obejmuje porady prawne, sporządzanie pism procesowych we wszystkich instancjach oraz reprezentowanie klientów w sprawach z zakresu pracy,prawa rodzinnego. Świadczymy zastępstwo procesowe na rzecz klientów przed sądami. Gwarantujemy pełną dyspozycyjność i zaangażowanie. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Date added: 06 03 2011 · details of site »
 • Pozycjonowanie stron w Google »

  Jak interesujesz się reklama strony w szukarkach sieciowych to zachęcamy to poznania się z ofertą handlową agencji reklamowej liderseo na pozycjonowanie stron. Naszą ofertę wyróżniają się tym iż pozycjonowanie przez nas odbywa się tylko i wyłącznie przy zastosowaniu zgodnych z zaleceniami metod pozycjonowania czyli takich technik jakie zalecono nam przez wskazówki większości wyszukiwarek i dlatego gwarantują iż strona pozycjonowana która jest pozycjonowana nie zostanie na stałe wyrzucona z bazy wyszukiwarki. Poza usługą pozycjonowania stron proponujemy zainteresowanym dodatkowo budowę stron. Każdego kto zainteresuje się ofertą handlową firmy na reklamowanie stron oraz projektowanie stron internetowych zapraszamy do skontaktowania się z nami.

  Date added: 07 03 2011 · details of site »
 • System online »

  Posiadając własną działalność gospodarczą kluczowym elementem jest zarządzanie zadaniami. Tak naprawdę nie ważne czym - zarządzanie - jest podstawą dobrej firmy. Lecz jaki środek do celu będzie najlepszy? My wiemy - z pomocą zbliża się nasz system – mTask. Gwarantujemy poprawną wspólną pracę w obszarze firmy. Zaufaj nam – zapraszamy!

  Date added: 08 03 2011 · details of site »
 • Emerytura »

  Zasadniczym celem powstania serwisu Prywatna Emerytura było dostarczenie rzetelnych informacji odnośnie procedur i kalkulacji powiązanych ze świadczeniem emerytalnym. Oszczędzanie na emeryturę najczęściej wydaje się długotrwałym, żmudnym i niejasnym procesem, którego zawiłości staramy się wyjaśniać. W serwise możliwe jest oszacowanie wysokości przewidywanego dochodu jaki gwarantuje indywidualne konto emerytalne, tak by Twoja emerytura nie była niezrozumiałą zagadką. Podejmujemy starania, by w zrozumiały i logiczny sposób rozwiewać wątpliwości związane z takimi zagadnieniami jak chociażby 3 filar.

  Date added: 08 03 2011 · details of site »
 • Adwokat Warszawa »

  Chciałbyś mieć odpowiedniego adwokata w Warszawie? No to sprawdź tego znamienitego adwokata: Marta Duda. Jest znanym adwokatem jeśli chodzi o prawo cywilne (między innymi prawo spadkowe, obrót nieruchomościami), prawo rodzinne (między innymi postępowania w sprawach o alimenty), prawo karne (przykładowo postępowania karne),prawo pracy (postępowania dotyczące stosunku pracy) czy też prawo administracyjne (między innymi reprezentacja przed sądami administracyjnymi w sprawach dotyczących cudzoziemców).
  Polecam również porady online. Wystarczy tylko zwrócić uwagę na stronę internetową warszawskiadwokat.com.pl - adwokat warszawa.

  Date added: 15 03 2011 · details of site »
 • Wynajem mieszkania Szczecin »

  Szukasz nieruchomości do wynajęcia na terenie Szczecina? Zajechałeś do tego miasta na studia bądź za pracą? Bardzo dobrze trafiłeś!
  Nasz serwis ma na celu dać wsparcie ludziom takim jak Ty. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że pierwsze kroki w nowym mieście mogą być trudne. Chcemy Ci ulżyć w realizacji najistotniejszego zadania – znalezienia miejsca, w którym się zatrzymasz.
  Na naszej stronie zapoznasz się z oferowanymi w danej chwili mieszkaniami, przeznaczonymi do wynajęcia - wszystkie nasze propozycje są bez przerwy aktualizowane. Bez problemu odnajdziesz mieszkanie w dogodnej lokalizacji, a dzięki fotografiom załączonym do każdej oferty wstępnie zaznajomisz się z proponowaną nieruchomością. Jeśli zawitasz do naszego biura, my z przyjemnością zaprezentujemy Ci interesujące Cie lokale, oraz podpowiemy jak dopełnić koniecznych formalności, tak aby cała transakcja była w 100% bezpieczna.
  Zachęcamy do współpracy.

  Date added: 24 03 2011 · details of site »
 • Ranking OFE »

  Na naszej stronie internetowej przedstawiamy wszelkie informacje pomocne przy wyborze otwartego funduszu emerytalnego czyli OFE. Dzięki naszej stronie będziesz w stanie samodzielnie wybrać fundusz wyróżniający się najlepszymi wynikami finansowymi na przestrzeni wybranej przestrzeni czasu. Umożliwiamy również opcję przystąpienia do OFE on-line, poprzez skorzystanie z formularza zamieszczonego na naszej stronie internetowej, jest to jeden z najwygodniejszych i najszybszych sposobów przystąpienia czy zmiany OFE. Zapraszam do odwiedzin.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • Ranking Funduszy Emerytalnych »

  Każdy z nas podejmując legalne zatrudnienie powinien zastanowić się nad wyborem otwartego funduszu emerytalnego, wszakże zależy od tego wysokość naszej emerytury w przyszłości. Wybór najlepszego OFE zagwarantuje, że powierzane mu środki finansowe pobierane z naszej wypłaty będą odpowiednio inwestowane i będą przynosiły nam odpowiedni zysk, który zostanie zrealizowany po przejściu na emeryturę. Na naszej stronie www masz możliwość porównać wszystkie działające na polskim rynku fundusze emerytalne i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Zapraszam do odwiedzin.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • notowania OFE »

  Przystąpienie do otwartego funduszu emerytalnego jest obowiązkowe dla każdego z nas, o ile podejmiemy legalną pracę. Na terenie Polski funkcjonuje 15 zupełnie odrębnych OFE. Możemy wybrać, któremu z nich powierzymy naszą emeryturę. Różni je głównie efektywność inwestowania, dzięki naszej stronie internetowej możesz porównać wszystkie fundusze i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Możesz jeszcze za pomocą naszej strony przystąpić lub zmienić OFE on-line. Zapraszam do odwiedzin.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • OFE Ranking »

  Przystąpienie do otwartego funduszu emerytalnego jest obowiązkiem każdego pracującego Polaka, ale w jaki sposób wybrać najlepszy OFE? Pomocna w tym będzie nasza strona internetowa, na której przedstawiamy rankingi wszystkich funduszy emerytalnych działających na rynku polskim. Wszelkie opinie, notowania porównania i rankingi, wszystko to znajdziesz na naszej stronie. Możesz również przystąpić on-line do OFE na naszej stronie. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia nas.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • Ranking OFE 2011 »

  Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszelkie informacje dotyczące otwartych funduszy emerytalnych z Polski. Dzięki tym informacją będziesz w stanie samodzielnie i odpowiedzialnie dokonać wyboru OFE. Jest to ważne, gdyż jeśli nie dokonasz wyboru sam to fundusz zostanie Ci przydzielony, a nie jest to najlepsze rozwiązania. W losowaniu nie biorą udziału trzy największe OFE funkcjonujące na polskim rynku, a więc z pewnością nie zostaniemy im przydzieleni. Zapraszam więc do zapoznania się z porównaniami zamieszczonymi na naszej stronie i dokonaniu odpowiedzialnego wyboru.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • OFE »

  Nasza strona internetowa pomoże Ci w wyborze najlepszego funduszu emerytalnego działającego na polskim rynku. Najlepiej wyboru dokonać samodzielnie, w innym wypadku zostaniemy drogą losowania przydzieleni jednemu z ofe działających na polskim rynku. Nie jest to najkorzystniejsza opcja, rezygnujemy wtedy z bycia uczestnikiem jednego z trzech największych, czyli w domyśle najlepszych funduszy, nie możemy zostać do nich przydzieleni. Dlatego warto samemu wybrać do jakiego OFE chcemy przynależeć. Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • fundusze emerytalne »

  Przymus należenia do otwartego funduszu emerytalnego nie ominie nikogo z nas, możliwe to jest wyłącznie w przypadku kiedy nigdy nie podejmiemy legalnego zatrudnienia. W każdym innym przypadku, nawet jeśli sami nie wybierzemy ofe to zostanie nam ono przydzielone w drodze losowania. Nasza strona internetowa zapozna Cię z najbardziej aktualnymi notowaniami, rankingami oraz porównaniami otwartych funduszy emerytalnym i ułatwi Ci wybór jednego z nich. Serdecznie zapraszam do odwiedzin naszej strony.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • Konsulting Wrocław »

  Jeżeli poszukujesz rzetelnej firmy konsultingowej, która doradzi Ci w podejmowaniu działań na tutejszym rynku to powinieneś zaciekawić się naszą ofertą. Ochoczo podejmiemy się współpracy z przedsiębiorstwami działającymi w różnorodnego typu sektorach. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie pieczołowicie wykonać każde legislacyjne czynności. Na naszej witrynie przedstawiona jest kompletna oferta oraz całkowicie przedstawiony charakter usług jakie wykonujemy. Angażujemy wyłącznie kompetentnych specjalistów, w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Namawiamy do odwiedzania naszej strony i zaznajomienia się z naszą ofertą.

  Date added: 09 04 2011 · details of site »
 • Odszkodowanie uk »

  Uzyskaj odszkodowanie w uk. Sprawdź czy należy ci się odszkodowanie za wypadek w Anglii. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań dla osób, które doznały obrażeń ciała na skutek wypadków przy pracy oraz wypadków komunikacyjnych. Dzięki serwisowi każdy poszkodowany w wypadku w może w szybki i łatwy sposób zgłosić chęć uzyskania odszkodowania w Anglii.

  Date added: 16 04 2011 · details of site »
 • Zakładanie spółki z o.o. »

  Dostarczamy każdą niezbędną pomoc i obsługę w zakresie doradztwa, administrowania i prowadzenia działalności gospodarczej, również przez osoby prawne, jak i jednostki fizyczne. Prawo spółek to nasza główna branża. Dysponujemy w tym obszarze wieloletnie doświadczenie i prawdziwą wiedzę. Polecane nam zadania wypełniamy dokładnie i z zaangażowaniem, sięgając w razie okazji po każde dostępne środki legislacyjne. Radzimy przy doborze najkorzystniejszej w danym czasie formy prowadzenia działalności gospodarczej, dostarczamy całościową pomoc ustawową w tworzeniu spółek, oraz na wszystkich etapach ich działania. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka akcyjna to spółki kapitałowe. W spółce kapitałowej na pierwszy plan wyciąga się połączenie kapitałów, środków majątkowych. Liczba objętych przez wspólników wkładów ma znaczenie przy podejmowaniu decyzji w kwestiach spółki przy konstytuowaniu zarządu, rady nadzorczej, podziale dochodu, zmianie umowy spółki. Do powołania spółki z o.o. jest konieczny kapitał zakładowy w wielkości minimalnej. Statut spółki z o.o. musi być podpisany przez wszelkich wspólników. Z zawiązania umowy spółki, powstaje spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji. Rozległe doświadczenia umożliwia nam wspierać naszych klientów nie tylko odnośnie niniejszej pomocy prawnej, lecz dodatkowo w aspekcie długookresowej wizji rozwoju spółek. Naszymi nabywcami są przede wszystkim spółki akcyjne i osoby prywatne. Posiadamy praktykę w aspekcie obsługi prawnej procesów restrukturyzacyjnych, w tym fuzji i przekształceń.

  Date added: 20 04 2011 · details of site »
 • Kredyt firmowy »

  Witryna opisuje oferty kredytowe dla podmiotów prawnych. Dużo większych i małych podmiotów ma spore problemy ze zdobyciem atrakcyjnych świadczeń kredytowych. Wszelako kredyty dla firm kredyty inwestycyjne mogą wnieść naprawdę sporo w rozwój firmy. Dużym kłopotem jest też to, iż młodzi przedsiębiorcy nie zawsze wiedzą, w którym miejscu szukać pomocy i ma podstawie jakich przepisów ubiegać się o zastrzyk gotówki. W tejże sytuacji opłaca się odwiedzić naszą stronę informacyjną. Da się odszukać tutaj informacje z szeroko pojętej dziedziny finansów dla firm, a także znaleźć bank, który prowadzi konto dla Twojej firmy. Od samego początku warto pracować z fachowcami, a ta dobra strona informacyjna to odpowiednie miejsce, w jakim tych ekspertów odnajdziemy. Przy okazji będą nam oni służyć radą i swoim doświadczeniem, co będzie szczególną pomocą dla ludzi niezbyt doświadczonych.

  Date added: 28 04 2011 · details of site »
 • Kredyt Szczecin »

  Od wielu lat wspieramy Państwa w zakupieniu upatrzonych nieruchomości.. Celem, który na co dzień sobie stawiamy, współpracując z klientem jest wyszukanie i przedstawienie najkorzystniejszej usługi kredytowej. Duża gama dostępnych na rynku kredytów powoduje, że błyskawicznie można się zaplątać w bogactwie ofert i nieumyślnie przegapić oferty godne poświęcenia czasu
  Kilka lat doświadczenia, oraz bliska współpraca z najlepszymi bankami pozwala nam na realizowanie usług na najwyższym poziomie.
  Najlepszy wybór kredytu mieszkaniowego jest bardzo ważny gdyż niejednokrotnie wiążemy się z bankiem na wiele lat.
  Pomożemy Państwu uzyskać kredyt hipoteczny – idealny do finansowania, różnego typu inwestycji, niezależnie od przeznaczenia pozyskanych środków.
  Jeśli trudnością jest dla Państwa dopilnowywanie terminów opłacania rat wielu pożyczek, powiemy jak wybrać pojedynczy korzystny – kredyt konsolidacyjny.
  Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółów oferty!

  Date added: 29 04 2011 · details of site »
 • Adwokat Szczecin »

  Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pomianowski jest firmą prawniczą, ukierunkowaną głównie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Celem Kancelarii jest wspieranie jej Klientów poprzez poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych. Oferta Kancelarii obejmuje pomoc prawną dla przedsiębiorstw w zakresie m.in: prawa gospodarczego i handlowego, kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych, prawa zamówień publicznych, windykacji należności (w tym w postępowaniu elektronicznym, tzw. e-sąd), natomiast dla klientów indywidualnych m.in: dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych oraz za błędy w sztuce lekarskiej, realizacji umów i odpowiedzialności kontraktowej stron umowy, prawa obrotu nieruchomościami, ochrony własności (nieruchomości), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego (alimenty, rozwód, separacja, podział majątku), postępowania egzekucyjnego, prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, nieważność testamentu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, z naszym cennikiem oraz do kontaktu z nami.

  Date added: 29 04 2011 · details of site »
 • Forum bukmacherskie »

  Obstawianie zakładów sportowych, a ściślej mówiąc typowanie wyników to szczególnie zawiłego. Ważna jest się tu szczególnie znajomość danego środowiska i wymiana informacji jakiej pozwala nam dokonać każde forum bukmacherskie. Jeśli będzie to piłka nożna to należy się orientować, który z zespołów jest faworytem spotkania, tabeli lub grupy. Z taką wiedzą możemy zabrać się za obstawianie. Osoby o ubogiej znajomości środowiska zapraszamy na forum bukmacherskie, jest tam wiele ciekawych informacji dla każdego. Warto za pierwszym razem poradzić się kogoś kto już gra, dobrze jest zarejestrować się na forum bukmacherskie i czerpać z wiedzy osób o bogatym doświadczeniu. Wtedy to może się tak stać, że już za pierwszym razem wygramy. To naprawdę świetna zabawa.

  Date added: 08 05 2011 · details of site »
 • Ekonomia »

  Jak wiadomo ważną rzeczą w naszym świecie jest biznes. Mamy z nim do czynienia na każdym kroku, Wystarczy rozejrzeć się dookoła, by zobaczyć wiele jego odłamów. Są to sklepy, zakłady fryzjerskie, a także wszystko to co zarejestrowane jest jako działalność gospodarcza. Oczywiście niektórzy prowadzą także nie legalne biznesy, dzięki czemu unikają płacenia podatków, a także ubezpieczeń różnego typu. Na biznesie opiera się gospodarka wielu państw, co też można zauważyć analizując pkb. W biznesie podstawą jest ekonomia to Ona uczy jak prowadzić biznes, wypełniać wszystkie związane z nim papiery, a także uczy tego co przysługuje prowadzącemu firmę. Warto założyć własny biznes, bo dzięki temu można się czuć swobodnie. Dziś dla ludzi zakładających własną firmę istnieje wiele przywilejów. Dostanie się dofinansowanie z Unii, co pozwala na rozkręcenie interesu, dostaje się różne świadczenia, które pomagają, a także wiele rzeczy można sobie wrzucić w potoczne koszta. Jest wiele atutów dla których warto działać na własną rękę i na pewno wielu ludzi, którzy te atuty dostrzegli jest ze swojej firmy zadowolonych. Wiele instytucji namawia do otwierania własnych firm i mają Oni racje, bowiem jest to bardzo opłacalne o czym przekonał się pewnie nie jeden obywatel..

  Date added: 12 05 2011 · details of site »
 • Faktoring »

  Jako grono fachowców zajmująca się doradztwem z dziedziny leasingu, kredytów hipotecznych oraz faktoringu, chcemy Państwa zachęcić do współpracy z naszym konsulatantem, który zaproponuje dla Państwa niepowtarzalną ofertę, na interesujących dla Państwa warunkach. To nasz konsultant po przeanalizowaniu wielu ofert dotyczących tego czym są Państwo zainteresowani, wybierze dla Państwa najlepszą ofertę, a dodatkowo da możliwość zaoszczędzenia kilkudziesięciu dużych złotych. Z tego właśnie powodu zapraszamy na naszą stronę internetową, aby zapoznać się z ofertą jaką sporządzi dla Państwa nasz pracownik.

  Date added: 14 05 2011 · details of site »
 • sprzedaż spółek »

  Jeżeli zamierzasz zapoczątkować własną działalność gospodarczą to ta strona jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Znajdują się na niej wiadomości odnośnie zakresu działania spółki ReadyMade Accounting and Management Sp. z o.o. oraz ReadyMade Enterprise Sp. z o.o. Oferują one swoim klientom wszechstronną pomoc w zakresie zakupu gotowej i całkowicie zarejestrowanej czystej Spółki tzw. Shelf Company. Właśnie dzięki wsparciu w prowadzeniu księgowości i wielu podobnych aspektach zaoszczędzą Państwo wiele cennego czasu i środków finansowych. Jeśli Jesteś zaciekawiony poznaniem detali tej wielce fascynującej oferty nie czekaj ani jednej minuty dłużej. Już teraz wejdź na naszą stronę i dowiedz się jak dobrze kierować swoją firmą. Zapewniamy profesjonalną pomoc i rzetelne wiadomości.

  Date added: 18 05 2011 · details of site »
 • Audyt bezpieczeństwa »

  Uprzejmie zapraszam do wejścia na stronę internetową, na której znajduje się opis i oferta audytów dla spółek - audyt legalności oprogramowania Impel. Rozwiązania audytorskie to prawidłowy prąd minimalizacji, kosztów jak i adaptacji rozwiązań informatycznych stworzonych do potrzeb firmowych przeróżnych spółek. Audyty pozwalają także na precyzyjne i wydajne rozplanowanie kroków strategicznych otaczających strefę progresji bazy teleinformatycznej, a także wyboru nowoczesnych zastosowań technologicznych. Usługi audytorskie to znakomity egzamin dla stanu wszelkiego gatunku usług teleinformatycznych, pułapu nakładów pieniężnych jak też zabezpieczeń. Niektóre usługi audytorskie potrzebne są także do spełnienia faktycznych wymagań prawnych jak przykładowo audyt legalności zainstalowanego oprogramowania. Specjalizacje firmy o nazwie Impel w zakresie audytów to: audyty telekomunikacyjne – uściślają solucje z zakresu telekomunikacji jak też optymalizują wydatki telefonii w firmie. Usługi audytorskie bezpieczeństwa z kolei wiążą się, z zastosowaniem Polityki Bezpieczeństwa Informacji, proces ten opiera się na weryfikacji poziomu zabezpieczenia informacji, bazy jak i majątku. Zaprezentowane zostają procedery naprawcze i przeciwdziałające, a w następnej kolejności następuje preparacja i implementacja polityki zarządzania bezpieczeństwem. Rekomenduje również witryny - doradztwo podatkowe, oprogramowanie na zamówienie.

  Date added: 20 05 2011 · details of site »
1 · 2 · 3 · next page »

Newest tags in subcategory: Doradztwo

Doradztwo - new site:

URL: