Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Finanse Subcategory: Finanse

1 · 2 · 3 · 4 · next page »
 • Fundusz akcji »

  Stabilne fundusze inwestycyjne Novo to wyjątkowa propozycja inwestycyjna przygotowana przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Opera TFI S.A. Witryna prezentuje pełne informacje o funduszach Novo. Oferta inwestycyjna to: fundusze pieniężne, fundusz obligacji, fundusze mieszane i fundusze polskich akcji. Fundusze obligacyjne dostępne są w dwóch opcjach: obligacje przedsiębiorstw i papiery dłużne. Do funduszy mieszanych należą następujące propozycje: aktywna alokacja, fundusz stabilnego wzrostu oraz fundusz zrównoważony wzrost. Dzięki stronie w łatwy sposób i darmowo otworzysz rejestr i będziesz miał kontrolę nad jego stanem.

  Date added: 15 02 2011 · details of site »
 • Ubezpieczenie zdrowotne »

  Ubezpieczenia indywidualne to bardzo dobra rekompensata dla rodziny na wypadek śmierci. Istnieje wiele różnych polis ubezpieczeniowych i wybranie najkorzystniejszego uzależniony jest od naszych oczekiwań. Jeśli mamy ochotę odłożyć środki finansowe, należy nabyć ubezpieczenia kapitałowe, jeżeli pragniemy zabezpieczyć nasze zobowiązania, dobrym pomysłem jest terminowe ubezpieczenie na życie. Wszelkie inne warianty polis ubezpieczeniowych umieszczono na niniejszej stronie, którą warto odwiedzić.Polecamy korzystanie z naszego kalkulatora ubezpieczeniowego.

  Date added: 19 02 2011 · details of site »
 • Zarządzanie projektami »


  Firma Konsultingowa Universe-IBS Z Rzeszowa stworzona jest przez grupę ludzi, którzy prą by w niekonwencjonalny sposób pomóc firmom rozwijać ich interes.
  Firma Biznesowa Universe-IBS zajmuje się kreowaniem planów zarządzania projektami, które to mają zapewnić prawidłowe funkcjonowanie firm.

  Nasze rozwiązania wykorzystujemy również w tworzeniu i wdrażaniu w przedsiębiorstwach biznes planów. Nasze biznes plany posłużą także do uzyskania dofinansowań z środków Unii Europejskiej. Grupa Universe tworzy wysokiej klasy projekty szkoleniowe.

  Spółka Universe kroczy do nawiązania współpracy z innymi podmiotami gospodarczymi w celu zainstalowania w tych firmach niekonwencjonalnych, w pełni zbadanych i profesjonalnych rozwiązań. Naszym priorytetem jest przede wszystkim pomoc w rozkwitnięciu firm które chcą by w ich prace wkradła się nuta innowacyjności.


  UNIVERSE-IBS Sp. z o.o.
  Poznańska 2c
  Rzeszów 35-084
  Tel.: 17 778 85 94

  Date added: 23 02 2011 · details of site »
 • Księgowość Rzeszów »

  Mamy do zaoferowania usługi księgowe dla firm niewielkich, średnich, dużych oraz osób prywatnych z całej Polski. Usługi księgowe możemy wykonywać poprzez internet wobec tego nie ma tu bariery odległości. Oczywi ście osoby oraz firmy z Rzeszowa i okolic zapraszamy szczególnie do współpracy i odwiedzin w naszej siedzibie. Polecamy znaczny wachlarz usług rachunkowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj dłużej biura rachunkowego gdyż my czekamy tutaj na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

  Date added: 28 02 2011 · details of site »
 • Zarządzanie aktywami »

  Fundusze inwestycyjne oferowane przez BPH TFI. Oficjalny serwis Towarzystwa zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Jesteśmy jednym z najbardziej cenionych przez Polaków Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. Na łamach serwisu znajdziecie Państwo także Indywidualne Konta Emerytalne (IKE), zarządzanie aktywami i wiele, wiele więcej np. definicje słów związanych z inwestowaniem w słowniku inwestycyjnym takich jak akcje, obligacje, bony, agent transferowy, jednostka inwestycyjna, certyfikat inwestycyjny itp. Decydując się na inwestowanie w fundusze BPH możecie być Państwo pewni dobrej inwestycji. Ponadto strona oferuje szereg przydatnych narzędzi dla naszych Klientów.

  Date added: 04 03 2011 · details of site »
 • Emerytura »

  Zasadniczym celem powstania serwisu Prywatna Emerytura było dostarczenie rzetelnych informacji odnośnie procedur i kalkulacji powiązanych ze świadczeniem emerytalnym. Oszczędzanie na emeryturę najczęściej wydaje się długotrwałym, żmudnym i niejasnym procesem, którego zawiłości staramy się wyjaśniać. W serwise możliwe jest oszacowanie wysokości przewidywanego dochodu jaki gwarantuje indywidualne konto emerytalne, tak by Twoja emerytura nie była niezrozumiałą zagadką. Podejmujemy starania, by w zrozumiały i logiczny sposób rozwiewać wątpliwości związane z takimi zagadnieniami jak chociażby 3 filar.

  Date added: 08 03 2011 · details of site »
 • accounting Warsaw »

  Mac Auditor Sp. z o.o. ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych.

  W naszej pracy kierujemy się zasadą profesjonalizmu. Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia firmie bezpieczeństwa – zgodności z wymogami ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego. Jakość naszych usług potwierdza zespół biegłych rewidentów, księgowych i specjalistów posiadających bogate doświadczenie oraz efektywny system kontroli wewnętrznej, oparty o normę ISO 9001:2008.

  Oferujemy elastyczne zasady współpracy z klientem oraz możliwość dostępu on-line do danych finansowych oraz kadrowo-płacowych spółki. Usługi świadczymy w naszej siedzibie lub w siedzibie klienta (in-house) w pełnym zakresie lub tylko w formie nadzoru nad działem księgowym lub kadrowym. Świadczymy usługi w języku polskim i angielskim.

  Proponujemy atrakcyjne warunki finansowe, zapewniające elastyczne dostosowanie ceny do skali działalności. Dla spółek rozpoczynających działalność oferujemy specjalne warunki promocyjne.

  Nasza specjalność to bookkeeping Warsaw , księgowość Warszawa, usługi księgowe Warszawa

  Date added: 11 03 2011 · details of site »
 • Porównanie kredytów hipotecznych »

  Od tej witryny najporządniej rozpocząć poszukiwania kredytów konsolidacyjnych. Nawet amator będzie umiał nią się posłużyć, jako że posiada nad wyraz przejrzysty interfejs. Ze strony można dowiedzieć się ile wynosić będzie rata kredytu hipotecznego, gotówkowego lub depozytu. Jeśli chcesz porównać aktualne oferty standardowe w instytucjach bankowych, możesz uczynić to wirtualnie z pomocą przedstawianego serwisu. Gwarantujemy darmowy dostęp oraz częste aktualizacje.

  Date added: 15 03 2011 · details of site »
 • Notowania GPW »

  BiznesRadar.pl to nowoczesny serwis internetowy, śledzący aktualne notowania GPW i kwotowania walorów określonych przez Użytkownika. Serwis opiera się o zasady: minimum podstron, maksimum istotnej treści - tylko ważna informacja w przejrzystej formie i aktualizowana co kwadrans. BiznesRadar.pl podaje notowania GPW i inne dane w skondensowanej formie znanej z aplikacji marklerskich. Wszystko zaprezentowane w widoku tabelarycznym lub w formie wykresów. To ogromne ułatwienie w zarządzaniu portfelem i walorami. Zapraszamy do korzystania z BiznesRadar.pl

  Date added: 16 03 2011 · details of site »
 • Księgowość Kraków »

  Pro Ekonomika jest firmą świadczącą usługi księgowe. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie projektów unijnych, pełna księgowość, obsługa kadrowa i płacowa oraz opracowywanie budżetów i biznes planów. Posiadamy ponad 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczaniu finansowym i prowadzeniu księgowości projektów unijnych. Obecnie dla naszych Klientów zajmujemy się nie tylko prowadzeniem ksiąg, ale także prowadzimy księgowość projektów unijnych finansowanych ze środków EFS w ramach programu PO KL. Jeśli szukasz godnego zaufania partnera obsługującego finanse i kadry - skontaktuj się z nami. Misją naszej firmy jest dostarczanie naszym Klientom wysokiej jakości usług księgowych prowadzonych w sposób rzetelny przy wsparciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz stałe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji personelu firmy dla podnoszenia jakości usług i satysfakcji naszych Klientów.

  Date added: 21 03 2011 · details of site »
 • Biuro rachunkowe »

  Bez wątpienia sprawy związane z podatkami to poważne zagadnienie. Z Urzędem Skarbowym nie ma żartów, błędy kosztują i to nierzadko naprawdę słowo. Toteż o ile jesteś przedsiębiorcą, to znajdź dobre biuro rachunkowe w Gdańsku, aby uniknąć tego typu kłopotów. Ze 100% pewnością wszyscy posiadamy świadomość tego, że biuro rachunkowe w Gdańsku bezpłatnie nikogo z podatków rozliczało nie będzie, przecież tam należy zaangażować sztab ludzi znających się na sprawach księgowości. Wiadomo - prosta rachunkowość dużo nie będzie kosztowała, ale jeśli chodzi o VAT, to na pewno sprawa będzie już zdecydowanie bardziej skomplikowana. Należy sobie zapewnić bezpieczeństwo. A ze stuprocentową pewnością biuro rachunkowe w Gdańsku www.dekret.gda.pl będzie jednym ze sposobów, dzięki jakiemu uda się owe bezpieczeństwo sobie znaleźć. Wyśmienity księgowy z całą pewnością błędu nie popełni, toteż i wy jako przedsiębiorcy nie popadniecie niełaskę Skarbówki. Jest to zapewnione w biurze rachunkowym www.dekret.gda.pl. Owe biuro rachunkowe w Gdańsku www.dekret.gda.pl w ogromnej liczbie przypadków nie jest takie drogie, jak się powszechnie uważa. Toteż bez wątpienia tego typu usługi stają się wybitnie atrakcyjne względem większości przedsiębiorców. Ze stuprocentową pewnością taniej jest zaangażować biuro rachunkowe w Gdańsku niźli zatrudnić na etacie księgowego.

  Date added: 21 03 2011 · details of site »
 • Porównanie lokat bankowych »

  LokataBankowa.pl to serwis dla ludzi szukających treści o tematyce lokat bankowych. Na stronie znajdziesz wiele intrygujących treści na temat w tym momencie tej formy oszczędzania gotówki, począwszy od ogólnych zasad zakładania takiej lokaty, a skończywszy npach pubudzających ciekawość towarów bankowych. Kilka sugestie poświęcamy porównaniu lokat bankowych, która jest najkorzystniejsza dla Ciebie, jaki ma tutaj najwięcej do zaoferowania czyli, gdzie możesz najwięcej zyskać.

  Date added: 22 03 2011 · details of site »
 • Leasing samochodowy »

  IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej grupy finansowej IMPULS-LEASING International z siedzibą w Szwajcarii. Firmy leasingowe wchodzące w skład holdingu oprócz Polski są obecne również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej takich jak, np. Słowacja, Węgry. Jesteśmy pierwszą firmą leasingową w Polsce, która w pierwszym roku działania (rok 2007) osiągnęła wynik sprzedażowy powyżej 100 mln PLN (w leasingu ruchomości). W drugim roku działalności IMPULS-LEASING Polska odnotował 79 % dynamikę wzrostu sprzedaży. Leasing finansowy: w tym modelu do kosztu uzyskania przychodu zalicza się tylko część raty leasingowej stanowiącą odsetki oraz odpisy amortyzacyjne. W leasingu finansowym nie ma wykupu, korzystający staje się właścicielem przedmiotu wraz z zapłaceniem ostatniej raty leasingowej. Transakcje realizowane w tej formie muszą łącznie spełniać trzy warunki: umowa musi być zawarta na czas określony, suma opłat netto musi odpowiadać co najmniej wartości początkowej środka trwałego, umowa musi zawierać postanowienie o prawie Korzystającego do dokonywania odpisów amortyzacji. U nas m.in. leasing, leasing sprzętu medycznego, leasing sprzętu budowlanego.

  Date added: 22 03 2011 · details of site »
 • Porównanie kredytów mieszkaniowych »

  Planując jakąkolwiek decyzję gospodarczą, wypada zawsze prześledzić wszelkie jej zalety i wady. W sytuacji brania pożyczki, pożądane byłoby zajrzeć na stronę doradcaonline.com. Na owej witrynie zdobędą Państwo nie wyłącznie bezpłatne wskazówki w obrębie różnorodnych pożyczek, ale również oferty różnych produktów proponowanych przez instytucje finansowe, które wspomogą w podjęciu właściwej decyzji w obrębie wyboru najlepszej oferty.

  Date added: 25 03 2011 · details of site »
 • Ocena zdolności kredytowej »

  Współcześnie, ażeby stać się spełnionym posiadaczem pożyczki, powinno się spełnić dziesiątki procedur. Należy do nich bez wątpienia zdolność kredytowa. Jest ona oceniana przez analityków pracujących w banku na podstawie przedstawionych zaświadczeń o wynagrodzeniu i parametrów kredytu. Jest również możliwa do indywidualnego wyliczenia za pomocą niejednej witryny internetowej. Na stronie twojazdolnosc.pl można określić zdolność kredytową niemal każdej pożyczki, począwszy od samochodowego, poprzez konsolidacyjny, a także mieszkaniowy.

  Date added: 25 03 2011 · details of site »
 • Pożyczki gotówkowe »

  W szukaniu informacji o kredytach czy kredytach przemierzasz setki stron od dziś już nie powinniśmy, zapraszam Cię na stronę PozyczkiPozabankowe.pl gdzie znajdziesz bardzo dużo bardzo istotnych informacji dla osób dla których temat pożyczek i kredytów nie jest obcy. Na stronie dowiesz się czym różni się pożyczka bankowa, a pożyczka pozabankowa, czy koniecznie do ściągnięcia kredyty powinniśmy posiadać zaświadczenie o zarobkach, dowiesz się również o zasadach zaciągania pożyczek bez zaświadczeń, czy kredytach przez Internet.

  Date added: 26 03 2011 · details of site »
 • Zwrot podatku Holandia »

  Pracowałeś w Holandii lub innym kraju za granicą? Posiadasz dokumenty potwierdzające uzyskany dochód, np. jaaropgaafy w Holandii lub P45/P60/payslipy w UK lub Irlandii Pd? Pomożemy Ci uzyskać maksymalny zwrot podatku w najkrótszym możliwym czasie! Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu każdą sprawę doprowadzamy do końca. Możemy uzyskać zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii PD., Austrii, Niemiec, Holandii, Norwegii oraz USA. Osoby, które pracowały w Niemczech, mogą dodatkowo za naszym pośrednictwem uzyskać zasiłek rodzinny (Kindergeld).

  Date added: 28 03 2011 · details of site »
 • zwrot podatku z Anglii »

  Jeśli pracowałeś legalnie w Wielkiej Brytanii, możesz uzyskać zwrot podatku. Wystarczy że posiadasz dokument potwierdzający dochód: P45, P60 lub payslipy. Nasze biuro przygotuje cały wniosek, prześle do odpowiedniego urzędu i zadba, aby odzyskana kwota była maksymalna. Uzyskasz z nami także zwrot podatku z Irlandii PD., Austrii, Niemiec, Holandii, Norwegii oraz USA. Jeśli pracowałeś w Niemczech, uzyskasz z nami zasiłek rodzinny (Kindergeld).

  Date added: 28 03 2011 · details of site »
 • Ranking OFE »

  Na naszej stronie internetowej przedstawiamy wszelkie informacje pomocne przy wyborze otwartego funduszu emerytalnego czyli OFE. Dzięki naszej stronie będziesz w stanie samodzielnie wybrać fundusz wyróżniający się najlepszymi wynikami finansowymi na przestrzeni wybranej przestrzeni czasu. Umożliwiamy również opcję przystąpienia do OFE on-line, poprzez skorzystanie z formularza zamieszczonego na naszej stronie internetowej, jest to jeden z najwygodniejszych i najszybszych sposobów przystąpienia czy zmiany OFE. Zapraszam do odwiedzin.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • Ranking Funduszy Emerytalnych »

  Każdy z nas podejmując legalne zatrudnienie powinien zastanowić się nad wyborem otwartego funduszu emerytalnego, wszakże zależy od tego wysokość naszej emerytury w przyszłości. Wybór najlepszego OFE zagwarantuje, że powierzane mu środki finansowe pobierane z naszej wypłaty będą odpowiednio inwestowane i będą przynosiły nam odpowiedni zysk, który zostanie zrealizowany po przejściu na emeryturę. Na naszej stronie www masz możliwość porównać wszystkie działające na polskim rynku fundusze emerytalne i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Zapraszam do odwiedzin.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • notowania OFE »

  Przystąpienie do otwartego funduszu emerytalnego jest obowiązkowe dla każdego z nas, o ile podejmiemy legalną pracę. Na terenie Polski funkcjonuje 15 zupełnie odrębnych OFE. Możemy wybrać, któremu z nich powierzymy naszą emeryturę. Różni je głównie efektywność inwestowania, dzięki naszej stronie internetowej możesz porównać wszystkie fundusze i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Możesz jeszcze za pomocą naszej strony przystąpić lub zmienić OFE on-line. Zapraszam do odwiedzin.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • OFE Ranking »

  Przystąpienie do otwartego funduszu emerytalnego jest obowiązkiem każdego pracującego Polaka, ale w jaki sposób wybrać najlepszy OFE? Pomocna w tym będzie nasza strona internetowa, na której przedstawiamy rankingi wszystkich funduszy emerytalnych działających na rynku polskim. Wszelkie opinie, notowania porównania i rankingi, wszystko to znajdziesz na naszej stronie. Możesz również przystąpić on-line do OFE na naszej stronie. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia nas.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • Ranking OFE 2011 »

  Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszelkie informacje dotyczące otwartych funduszy emerytalnych z Polski. Dzięki tym informacją będziesz w stanie samodzielnie i odpowiedzialnie dokonać wyboru OFE. Jest to ważne, gdyż jeśli nie dokonasz wyboru sam to fundusz zostanie Ci przydzielony, a nie jest to najlepsze rozwiązania. W losowaniu nie biorą udziału trzy największe OFE funkcjonujące na polskim rynku, a więc z pewnością nie zostaniemy im przydzieleni. Zapraszam więc do zapoznania się z porównaniami zamieszczonymi na naszej stronie i dokonaniu odpowiedzialnego wyboru.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • OFE »

  Nasza strona internetowa pomoże Ci w wyborze najlepszego funduszu emerytalnego działającego na polskim rynku. Najlepiej wyboru dokonać samodzielnie, w innym wypadku zostaniemy drogą losowania przydzieleni jednemu z ofe działających na polskim rynku. Nie jest to najkorzystniejsza opcja, rezygnujemy wtedy z bycia uczestnikiem jednego z trzech największych, czyli w domyśle najlepszych funduszy, nie możemy zostać do nich przydzieleni. Dlatego warto samemu wybrać do jakiego OFE chcemy przynależeć. Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • fundusze emerytalne »

  Przymus należenia do otwartego funduszu emerytalnego nie ominie nikogo z nas, możliwe to jest wyłącznie w przypadku kiedy nigdy nie podejmiemy legalnego zatrudnienia. W każdym innym przypadku, nawet jeśli sami nie wybierzemy ofe to zostanie nam ono przydzielone w drodze losowania. Nasza strona internetowa zapozna Cię z najbardziej aktualnymi notowaniami, rankingami oraz porównaniami otwartych funduszy emerytalnym i ułatwi Ci wybór jednego z nich. Serdecznie zapraszam do odwiedzin naszej strony.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • Konsulting Wrocław »

  Jeżeli poszukujesz rzetelnej firmy konsultingowej, która doradzi Ci w podejmowaniu działań na tutejszym rynku to powinieneś zaciekawić się naszą ofertą. Ochoczo podejmiemy się współpracy z przedsiębiorstwami działającymi w różnorodnego typu sektorach. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie pieczołowicie wykonać każde legislacyjne czynności. Na naszej witrynie przedstawiona jest kompletna oferta oraz całkowicie przedstawiony charakter usług jakie wykonujemy. Angażujemy wyłącznie kompetentnych specjalistów, w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Namawiamy do odwiedzania naszej strony i zaznajomienia się z naszą ofertą.

  Date added: 09 04 2011 · details of site »
 • Pit »

  Pomóż fundacji rozliczając swój Pit. Przekaż jeden procent swojego podatku dla dzieci niepełnosprawnych. Misją organizacji jest powołanie i prowadzenie ośrodka integracyjnego, w którym osoby niepełnosprawne będą mogły edukować się i rehabilitować. Na stronie internetowej Fundacji dzieciom Agnieszka zamieszczony jest bezpłatny program pit 2010 do rozliczania PITu. Program pit udostępnia także inne pit druki. Pit program wyposażony jest w funkcję aktualizacji. Pit darmowy znajduje się na witrynie www.fundacjaagnieszka.pl.

  Date added: 11 04 2011 · details of site »
 • Ubezpieczenia »

  Jeżeli poszukujesz w Internecie niusów poruszających zagadnienie finansów to strona tylko-finanse.pl jest miejscem odpowiednim dla takich ludzi i stworzonym właśnie z myślą o takich ludziach jak Ty. Na stronach naszego serwisu wyszukasz najświeższe newsy z kraju i ze świata, które poruszają interesującą dziedzinę jaką są niewątpliwie finanse i wszystko co z nimi związane. Z kasą obcujemy codziennie dlatego serwis ten powstał aby przybliżyć wszystkim ich tematykę. Znajdziecie tutaj takie kategorie jak Banki w Polsce, w których to poruszone zostają tematy związane z działalnością banków na polskim rynku. Inne kategorie to Kredyty, Ubezpieczenia czy też Biznes. Przekonani jesteśmy, że każdy odwiedzający nas użytkownik odszuka tutaj coś dla siebie i coś co sprawi, że zostanie tutaj na dłużej. Naszym gościom dajemy również możliwość tworzenia z nami portalu poprzez publikowanie swoich artykułów.

  Date added: 23 04 2011 · details of site »
 • Othello Consulting – zwrot VAT za materiały budowlane »

  Nasza firma Othello Consulting wykonuje usługę zwrotu podatku VAT za materiały budowlane wykorzystane do budowy domu lub remontu mieszkania od 01.05.2004 roku. Sporządzamy gotowy wniosek VZM, który podatnik tylko podpisuje oraz składa w swoim Urzędzie Skarbowym. Mamy wieloletnie doświadczenie w odliczaniu VAT budowlanego. Ponadto udzielamy doradztwa w obrębie kontaktów klienta z Urzędem Skarbowym. należy pamiętać, że ulga budowlana może być w każdej chwili odwołana. Warto więc złożyć wniosek VZM-1 jak najszybciej. Podsumowując zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług i radości z odzyskanego zwrotu podatku VAT w budownictwie.

  Date added: 27 04 2011 · details of site »
 • Usługi finansowe Szczecin »

  Witryna o pośrednictwie finansowym w Szczecinie i okolicach, opisująca oferty banków, firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów, które dostępne są dla klientów indywidualnych. Jeżeli szukasz profesjonalnego i obrotnego pośrednika kredytowego, który udostępni Ci narzędzia do szybkiej oceny rozwiązań finansowych, porówna promocje i ułatwi złożenie wniosku do danej instytucji, to jesteś w odpowiednim miejscu. Polecamy niniejszą witrynę wszystkim zainteresowanym klientom, gdyż informacje na niej zamieszczone pochodzą bezpośrednio z banków, a kalkulatory dokonują rachunków na tyle dokładnie, że można dzięki nim podjąć perfekcyjną decyzję o wyborze kredytu na zakup mieszkania z rynku wtórnego lub pojazdu.

  Date added: 29 04 2011 · details of site »
 • Kredyt Szczecin »

  Od wielu lat wspieramy Państwa w zakupieniu upatrzonych nieruchomości.. Celem, który na co dzień sobie stawiamy, współpracując z klientem jest wyszukanie i przedstawienie najkorzystniejszej usługi kredytowej. Duża gama dostępnych na rynku kredytów powoduje, że błyskawicznie można się zaplątać w bogactwie ofert i nieumyślnie przegapić oferty godne poświęcenia czasu
  Kilka lat doświadczenia, oraz bliska współpraca z najlepszymi bankami pozwala nam na realizowanie usług na najwyższym poziomie.
  Najlepszy wybór kredytu mieszkaniowego jest bardzo ważny gdyż niejednokrotnie wiążemy się z bankiem na wiele lat.
  Pomożemy Państwu uzyskać kredyt hipoteczny – idealny do finansowania, różnego typu inwestycji, niezależnie od przeznaczenia pozyskanych środków.
  Jeśli trudnością jest dla Państwa dopilnowywanie terminów opłacania rat wielu pożyczek, powiemy jak wybrać pojedynczy korzystny – kredyt konsolidacyjny.
  Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółów oferty!

  Date added: 29 04 2011 · details of site »
 • Ubezpieczenia emerytalne, na życie »

  Wszystkim przedstawiamy specjalne składki on-line. Udostępniamy pakiety ubezpieczeniowe – emerytalne łącznie z opiekunem inwestycji, dzięki czemu zyskasz dużo więcej, a jeżeli robiłbyś to z akcjami na własną rękę. Nie trzeba mówić, że twoja renta ZUS nie będzie wiele, więc już teraz powinieneś inwestować na przyszłość. Składki zdrowotne pozwolą Ci na leczenie, a dodatkowo zgromadzisz pieniądze na przyszłe lata. Takie ubezpieczenia emerytalne mają najważniejsze funkcje – uposażenie rodziny,a dodatkowo inwestowanie na starość. W przypadku gdy zainteresujesz się najnowszą ofertą zajrzyj na wyżej ukazaną witrynę www i złóż wniosek – przedstawiciel odezwie się do Ciebie pisemnie lub zobaczy się prywatnie. Dbaj na swoją rentę – oszczędzaj środki już teraz. Ubezpieczenia zdrowotne/na życie są najlepszym sposobem. Zachęcamy serdecznie.

  Date added: 06 05 2011 · details of site »
 • Waluta Euro w Polsce »

  W ramach wspólnej oraz jednolitej polityki gospodarczej jaką prowadzi Unia Europejska właściwie od początku swojego istnienia, waluta euro jest aktualnie walutą oficjalnie obowiązującą w wielu krajach należących do tej organizacji, a w ciągu kilku następnych lat to grono może się jeszcze powiększyć ? również i o Polskę. Warto jest więc zdobyć jak jak największą wiedzę co do tego, co tak w ogóle oznacza dla nas pojawienie się euro w Polsce ? czy cały ów proces pozytywnie odbije się na naszym życiu, czy też przeciwnie, będziemy go żałować? Wszystkie informacje z tym związane można znaleźć w zasobach serwisu europejskawaluta.pl ? i jak najbardziej warto jest odwiedzać go przynajmniej od czasu do czasu, jeżeli tylko chcemy mieć jakiekolwiek pojęcie o tej walucie. Dzięki nieustannym aktualizacjom oraz wielu udostępnionym tu pożytecznym artykułom każdy z nas bez problemu dowie się, co będzie oznaczać dla niego euro w Polsce, i jak będzie wyglądało bardzo wiele kwestii w naszym życiu, gdy już zmiany te dojdą do skutku.

  Date added: 08 05 2011 · details of site »
 • Kredyt hipoteczny »

  Profesjonalny informator na temat kredytów hipotecznych na kupno wymarzonego domu - na stronie odnajdziesz opis i informator odnośnie wyboru najlepszego kredytu hipotecznego na zakup lub budowę swojego budynku. Prezentujemy bieżące aspekty kredytów hipotecznych takie jak waluta, forma rat, progam rządowy "rodzina na swoim" oraz wiele innych. Zastanawiasz się który kredyt na budowę domu wybrać i jakimi cechami kierować się przed jego zaciągnięciem? Po zapoznaniu się z przygotowanymi przez nas artykułami, bez wątpliwości wytypujesz perfekcyjny kredyt. Gorąco zachęcamy do wykorzystania informatora i zapoznania się z opublikowanymi w tym miejscu wiadomościami.

  Date added: 13 05 2011 · details of site »
 • Wpłatomaty »

  Wpłatomaty są prawie w każdym banku - to bardzo przydatne narzędzia. Są to rozwiązania, które w istotny sposób ułatwiają oraz poprawiają pracę i staje się ona szybsza i mniej wyczerpująca dla pracowników. Nie ulega wątpliwości, że używanie z tego typu narzędzi wymaga nie tylko umiejętności obsługi tych maszyn, ale także pomocy w sytuacjach awaryjnych. Korzystając z pakietu usług firmy ALBACON Systems można uzyskać zarówno niezbędne narzędzia, jak i przydatne oprogramowanie do każdego rozwiązania jak np. cash processing. Warto podkreślić, że jest sposobność skrupulatnej analizy potrzeb konkretnej firmy, a tym samym dostosowania trafnych rozwiązań, zdecydowanie usprawniających wykonywanie postanowionych zadań. Istotny jest także fakt, iż istnieje opcja rozbudowy oprogramowania o następne aplikacje.

  Date added: 14 05 2011 · details of site »
1 · 2 · 3 · 4 · next page »

Newest tags in subcategory: Finanse

Finanse - new site:

URL: