Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

('/?click=2953','');return false;">Konferencje

Konferencje Serwis mojekonferencje.pl to największy zbiór auli konferencyjnych w Polsce dzięki naszej wyszukiwarce odnajdziesz dowolną salę konferencyjną w dowolnym miejscu w Polsce. Oferujemy także całkowite wyposażenie sali konferencyjnej w sprzęt niezbędny do łatwego prowadzenia konferencji. Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z naszej {oferty|strony

Details of site www.mojekonferencje.pl:

Link to site www.mojekonferencje.pl:

Konferencje

Bots visits:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 14

Related sites in category:

 • Kursy pierwszej pomocy »

  Każda osoba, która jest świadkiem zagrożenia zdrowia lub życia ludzkiego, ma obowiązek udzielenia pomocy. Kiedy czyjś los leży w naszych rękach, nie możemy tego lekceważyć. Rzetelne przygotowanie w takich przypadkach to podstawa, dlatego zachęcam do uczestnictwa w szkoleniach dotyczących bezpieczeństwa. Firma BHP Lubuskie organizuje kursy z zakresu ochrony przeciwpożarowej, BHP oraz prawa pracy w ramach outsourcingu. Dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym przewidziane są warsztaty o tematyce bezpieczeństwa w domu i na drodze. Grupa szkoleniowa składa się z fachowców w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy oraz ochrony przeciwpożarowej, a także z ratowników medycznych. BHP Lubuskie gwarantuje swoim Klientom między innymi doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów oraz zasad ochrony, sporządzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa. Zapraszamy do współpracy!

  Date added: 27 02 2011 · details of site »
 • Szkolenia Mazowsze »

  Najlepsze szkolenia dostępne są z poziomu strony frdl.mazowsze.pl. To rewelacyjne szkolenia Otwarte!
  Główne obszary tematyczne wymienionych szkoleń mieszczą się między innymi w następujących sferach: polityka informacyjna gminy, gospodarka komunalna, zamówienia publiczne, Kodeks Postępowania Administracyjnego, oświata i kultura.
  Oczywiście wyżej wymienione obszary szkoleń to nie pełna lista. Pełną listę szkoleń zobaczysz bezpośrednio na stronie internetowej frdl.mazowsze.pl. Zapraszam po więcej informacji, a w przypadku dodatkowych pytań do kontaktu.

  Date added: 02 04 2011 · details of site »
 • Kongres PR »

  Kongres PR to oficjalna strona internetowa promująca wydarzenie jakim jest kongres Public Relations. Jest to corocznie organizowane spotkanie specjalistów z branży e-commerce, Public Relations, oraz interaktywnej. Strona zawiera ważne wiadomości dotyczące tego wydarzenia, które jest nie lada gratką nie tylko dla ludzi zajmujących się tą branżą zawodowo, ale również dla pasjonatów i hobbystów. Miejscem spotkania jest jedno z najbardziej rozwijających się miast w Polsce – Rzeszów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Kongresu oraz do podjęcia debaty z najznakomitszymi profesjonalistami w tej branży.

  Date added: 18 05 2011 · details of site »
 • jazdy doszkalające warszawa »

  Prawo jazdy to wspaniała rzecz, która upraszcza życie w bardzo wielu chwilach i sytuacjach. Jego posiadanie jest aktualnie czymś normalnym i coraz szersza grupa osób decyduje się na kursy prowadzenia pojazdów. Żeby przejść egzamin i nauczyć się jeździć, korzystnie jest wybrać jak najlepszą szkołę, która zagwarantuje jak najlepszy tryb szkolenia, przyjemny i zarazem dający naprawdę dużo wiedzy. Zdecyduj się na najlepszych.

  Date added: 09 06 2011 · details of site »
 • rolety warszawa »

  Odremontowujesz mieszkanie, albo irytuje cię nadmierna ilość promieni słonecznych dostających się do mieszkania, to powinieneś pomyśleć o montażu rolet. Ich wspaniały wygląd daje wnętrzom niesamowity klimat, a Ty czujesz się komfortowo swoim domu. My proponujemy najlepszą jakość produktów a także montażu i przystępne ceny. Zaufaj nam, a na obiecujemy, że nie pożałujesz.

  Date added: 18 06 2011 · details of site »
 • Evolution Brand - doradztwo informatyczne, konferencje IT, szkolenia »

  Firma Evolution Brad posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT i doradztwie informatycznym. Nasz niezależny zespół brał udział w złożonych projektach informatycznych i współpracował z największymi firmami, liderami swoich branż. Nasza firma wspiera przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne w opracowaniu i wdrożeniu strategii informatyzacji, przygotowaniu i przeprowadzeniu projektu informatycznego, wykonaniu analizy przed wdrożeniowej lub zaprojektowaniu systemu informatycznego idealnie dostosowanego do potrzeb, niezależnie czy to ERP, MES, SCADA, BI czy WORKFLOW zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Profesjonalne podejście do prowadzenia projektów oraz metodyka wypracowana podczas informatyzacji przedsiębiorstw to atuty naszej firmy. Rozwiązania informatyczne są niezbędne dla działania firmy. Skuteczne wykorzystanie narzędzi IT umożliwia uzyskanie znacznej przewagi konkurencyjnej, poprzez: zwiększenie efektywności procesów biznesowych, wzrost zysków, przyspieszenie procedur, skuteczny kontroling działań, obniżenie kosztów oraz długofalowy rozwój firmy. Działania firmy kierowane są kreatywnym obiektywizmem, dzięki któremu proponujemy klientom optymalne rozwiązania odrzucając stereotypowe preferencje dotyczące zarówno rozwiązań jak i producentów, biorąc pod uwagę zarówno rozwiązania znane jak i innowacyjne. Niemniej jednak każda innowacja jest analizowana pod kątem użyteczności i jej docelowego przeznaczenia. W trakcie naszej codziennej pracy zauważyliśmy, że w przedsiębiorstwach brakuje specjalistycznej wiedzy z zakresu IT, która umożliwiłaby dokonywanie skutecznych decyzji. Jest to naturalne i oczywiste. Firmy koncentrują się na własnym obszarze działalności, z którego czerpią dochody i w którym posiadają szerokie grono wysoko wykwalifikowanych pracowników, specjalistów w danej dziedzinie.

  Date added: 10 02 2014 · details of site »
 • Szkolenia sprzedaż »

  Liczne odgłosy śmiechu dochodzące z naszych sal są zapewnieniem na to, że szkolone osoby są pobudzeni, uśmiechnięci oraz biorą czynny udział w trakcie szkolenia. Nasza ideologia bazuje na systemie nauczania Know-Do-Be, który sprawia, iż uczestnicy szkolenie negocjacje nabywają specjalistyczne umiejętności biznesowe. Pomimo, że oferujemy już gotowy produkt, każde szkolenie prowadzone przez Training Partners jest unikalne w swej zawartości. Na etapie przygotowania projektu dokładnie pracujemy z Twoją firmą, aby określić cele i istotne priorytety tak samo dla organizacji jak i indywidualnych uczestników. Wartości, które przyświecają Twojej firmie oraz jej cele są wplecione w nasz indywidualny program szkolenia.

  Date added: 22 07 2011 · details of site »
 • Ocena ryzyka zawodowego - BHP Partner »

  Świadczymy szeroki zakres szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresu BHP, pomoc w opracowaniu i kontroli zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących BHP, wykonanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, prowadzenie postępowań powypadkowych, przygotowywanie dokumentacji oraz prowadzenie rejestru wypadków, sporządzanie dokumentacji powypadkowej wypadów w drodze do/ z pracy oraz inne wymagane przepisami prawa.
  Zajmujemy się pełną szkoleniem podmiotów gospodarczych w zakresie BHP. Przeprowadzamy szkolenia pracowników, opracowujemy oceny ryzyka zawodowego, uczestniczymy i opracowujemy dokumentacje powypadkowe, opracowujemy i weryfikujemy zarządzenia, regulaminy i instrukcje ogólne i stanowiskowe BHP. Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
  BHP Partner to firma doradczo-szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Naszymi atutami oprócz doświadczenia oraz posiadanej wiedzy są rzetelność, odpowiedzialność i konkurencyjność. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Udowadniamy, że szkolenie nie musi być „smutnym obowiązkiem” gdyż wszystkie tematy omawiane są w ciekawy i poglądowy sposób.

  Date added: 06 09 2011 · details of site »
 • Prawo jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć). Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.link text

  Date added: 15 09 2011 · details of site »
 • Wdrożenie ISO »

  Przedstawiamy firmę która zajmuje się szkoleniami i wdrożeniami w bardzo szerokim zakresie, możesz w naszej firmie zrealizować certyfikat ISO. Jest to propozycja, którą oferujemy w bardzo konkretny sposób. Najważniejsza jest dla nas skuteczność przeprowadzanych wdrożeń jak również szkoleń. Szkolenia ISO są bardzo rozległym wątkiem, lecz nie wszyscy świadczą usługi w taki zorganizowany sposób. Szkolenia ISO, które przeprowadzamy dostępne są w dużej ilości miast polski w bardzo korzystnych cenach. Zajmujemy się zarazem usługami tj. wdrażanie ISO. Możemy pochwalić się ogromna ilością przeprowadzonych wdrożeń. Wdrożenia ISO są bardzo znane, a nasza jednostka wdraża je w wielu regionach.

  Date added: 08 02 2015 · details of site »