Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Edukacja Category: Edukacja

Edukacja - new sites and updates:

 • uczelnie »

  Także nasza wyszukiwarka może efektywnie pomóc Ci w poszukiwaniu szkoły wyższej. Zapraszamy także do sprawdzenia rankingu popularności kierunków. Aby przeczytać, jaka jest obowiązująca propozycja szkoły do której aplikujesz, kliknij. Na zaprezentowanej stronie www odnajdziesz również wiele wartościowych newsów odnośnie studiów. Studia zapewniają o wiele większe szanse dostania posady niż tylko liceum ogólnokształcące.

  Date added: 15 02 2015 · details of site »
 • Kształcenie Kalisz »

  Przedsiębiorstwo Max Plus Kalisz, to firma oferujące szeroki wybór kursów i szkoleń. Jesteśmy stosunkowo młodą firmą, ale zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.
  Prowadzimy kursy o tematyce: język migowy, BHP, pierwsza pomoc, księgowość i zakładanie działalności gospodarczej. Oferowane przez nas kształcenie pozwoli ci osiągnąć konkretny cel. Zapewniamy rzetelną pomoc, a także egzamin na koniec kursu.
  Oferujemy kursy i szkolenia pracownicze, indywidualne i grupowe. Każdy kurs jest przygotowywany z myślą o potrzebach każdego z naszych klientów, by zapewnić mu pomoc i kompleksowe kształcenie.
  Kursy indywidualne są skierowane do poszczególnych osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje. Szkolenia pracownicze oraz grupowe skierowane są do kadr pracowniczych i innych grup.
  Z naszych szkoleń może skorzystać każdy. Proponujemy niskie ceny. W przypadku wyboru szkolenia lub kursu grupowego istnieje możliwość negocjacji ceny.
  Na koniec każdego kursu i szkolenia umożliwiamy zdanie egzaminu. Egzamin ten ma za zadanie sprawdzić wiedzę i umiejętności kursantów.
  Co sprawia, że nasze kursy i szkolenia są efektywne? Wszystkie szkolenia przygotowujemy i realizujemy według oryginalnych metod. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerską oraz duże doświadczenie. Wszystkie te elementy przyczyniają się do sukcesu zapewnianego przez nas kształcenia.
  Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat kursów indywidualnych, grupowych i pracowniczych, a także zapewnianego przez nas kształcenia i pomocy, zapraszamy do odwiedzenia serwisu firmy Max Plus Kalisz – Kursy i szkolenia. Znajdziesz tam szczegółową ofertę szkoleń, referencje, a także formularz, umożliwiający zgłoszenie się na szkolenie. Nie czekaj, skorzystaj już teraz i podnieś kwalifikacje swoje lub swoich pracowników!

  Date added: 07 01 2015 · details of site »
 • Opieka nad dziećmi Poznań »

  Przedszkole prywatne poznań zaprasza wszystkie maluszki do prywatnego przedszkola, świetna kadra zapewnia świetną opiekę nad dziećmi. Nasze prywatne przedszkole to swobodna nauka zespolona z zajęciami edukacyjnymi zapewnią dzieciaczkom bezpieczne odkrywanie naturalnej chęci poznania otaczającego je świata. Oferujemy dopasowany program zajęć umożliwiający zapracowanym rodzicom dobową opiekę oraz edukację wraz z jedzeniem. Sugerujemy również Państwu formę opieki na godziny w formie karnetów. Klub malucha w Poznaniu organizuje nabór do klubu malucha, nasza kompetentna załoga zapewnia zajęcia z dziećmi 5 dni w tygodniu po 10 godzin.

  Date added: 18 12 2013 · details of site »
 • Na każdy temat referaty »

  Na stronie zamieszczona jest oferta dotycząca pisania prac na każdy temat. Przykładowe tematy, nad jakimi pracowało biuro, są umieszczone na witrynie. Biuro napisze różnego rodzaju referaty w bardzo szybkim terminie. Firma istnieje od dawna, co daje gwarancję odpowiedniego poziomu prac.

  Date added: 03 10 2011 · details of site »
 • Prezenty dla mamy »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną propozycją towarów, które ułatwiają organizację niesłychanie ciekawych zajęć plastycznych dla dzieci. Wszelkie dostarczane pomoce plastyczne są wyrabiane przez naszą firmę, z zachowaniem najwyższej jakości. Zapraszamy także do zapoznania się z nowiną na polskim rynku. Obrazki piaskowe to jedna z naszych konstrukcji, która z uznaniem może być zagospodarowana jako podarunek do samodzielnego sporządzenia dla dziecka. Obrazki z piasku jak również obrazki do malowania oraz obrazki do kolorowania to idealne rozwiązanie do kształcenia fantazji oraz zmysłu artystycznego.

  Date added: 01 10 2011 · details of site »
 • Francuski Warszawa »

  Wielu z nas uczyło się w szkole podstawowej albo w liceum języka obcego, mimo to potem – jak to zwykle bywa – przestało się przykładać do regularnej nauki i utrwalania słówek. Co poczynić by wrócić do biegłego posługiwania się językiem obcym tak poprawnie, tak aby przydał nam się nie jedynie w ciągu wyjazdów zagranicznych, lecz także – co ważniejsze – w pracy? Odpowiedzią są korepetycje z francuskiego. Warszawa to miejsce, w którym jest sporo firm i przedsiębiorstw, a nawet instytucji dyplomatycznych, w których przydaje się wiedza języka francuskiego. To ciągle nie aż tak popularny język jak angielski i nie tak nielubiany przez dorosłych i młodzież, jak niemiecki. Ważne, by znaleźć nauczyciela dostosowanego do naszego poziomu. Zapraszamy na korepetycje francuski Warszawa z możliwością dojazdu do klienta. Korepetycje organizowane są również dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Spersonalizowane podejście do każdego klienta, wyjątkowa propozycja, wysoki poziom nauczania – www.francuskina5.pl

  Date added: 29 09 2011 · details of site »
 • Studia na uniwerku »

  Na stronie przedstawiony został Instytut Ekonomii i Zarządzania UJ. W Instytucie zatrudniona jest profesjonalna kadra naukowa z wszechstronnym wykształceniem. Studia na omawianym wydziale przebiegają w systemie dwustopniowym. Proces rekrutacji został szczegółowo omówiony na niniejszej stronie.

  Date added: 26 09 2011 · details of site »
 • Mapy Konturowe »

  Strona przeznaczona jest do uczniów, którzy aktywnie poszukują pomocnych nauce map konturowych. Dostępne są tutaj mapy konturowe Polski, mapy konturowe świata i mapy konturowe Europy. Wszystkie mapy można bezpośrednio pobrać i są one przygotowane do wydruku. Mapy konturowe zostały zapisane w wygodnym dla użytkowników formacie PDF.

  Date added: 26 09 2011 · details of site »
 • Szkoła nauki jazdy Gdynia »

  Zapewne nie raz myślałeś o tym, by zasiąść za kierownicą własnego auta. Aby urzeczywistnić te marzenia, potrzebujesz profesjonalnego nauczyciela. Dzięki tej witrynie poznasz naszą szkołę jazdy i zdobędziesz bez trudności prawo jazdy. Na przedstawianej witrynie dowiesz się wszystkiego o tym jak prowadzimy kurs prawo jazdy. Jeśli przyjemna atmosfera, życzliwi nauczyciele i duża zdawalność egzaminu zachęci Cię do nauki z nami, możesz się zapisać na kurs dzięki tej witrynie. Gdy pożądasz profesjonalnego szkolenia, na którym spędzisz wspaniale czas, koniecznie zerknij na prezentowaną stronę.

  Date added: 24 09 2011 · details of site »
 • Nauka na kierunku architektura w mieście Poznań »

  Kadry dla Europy, jako uczelnia zawodowa, świadczy kompleksowe usługi. Uczelnia oferuje zarówno studia licencjackie, jak również magisterskie. Istotny nacisk kładzie się tam przede wszystkim na naukę języków obcych. O jakość usług dba utytułowana kadra naukowa z dużym doświadczeniem. Wybrane kierunki w tej szkole można skończyć z dyplomem inżyniera. Na tej uczelni, której siedzibą jest Poznań, wykładana jest nawet architektura. Do dyspozycji uczniów są nowoczesne pomieszczenia oraz pomoce dydaktyczne.

  Date added: 23 09 2011 · details of site »

Newest tags in category: Edukacja