Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

E-learning Subcategory: E-learning

 • Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej »

  Portal Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej przedstawiający szczegółowe informacje o homeopatii klinicznej, prezentująca działalność PTHK, prowadzone szkolenia dla lekarzy, wydawnictwa medyczne oraz informacje dla farmaceutów i pacjentów. Portal PTHK ma za zadanie przybliżać leczenie homeopatyczne lekarzom, pacjentom i farmaceutom.

  Date added: 05 01 2011 · details of site »
 • Słówka angielskie »

  Angielski online Karteczki Life to innowacyjny kurs angielskiego. Karteczki to jedna z najskuteczniejszych technik nauki słówek angielskich. Nauka słownictwa angielskiego to ponad 2300 wyrażeń z wielu dziedzin. Angielski online to wygoda oraz praktyczność w przyswajaniu słowek. Słówka angielskie online Karteczki Life to znakomity system do nauki słówek angielskich. Nauka słówek jeszcze nigdy nie była tak prosta i szybka. Łącznie do nauki wykorzystane jest 2300 słówek oraz wyrażeń. Bądz na czasiw i ucz się przez kurs angielskiego online. Karteczki angielskie to karteczki do nauki słownictwa oraz wyrażeń.

  Date added: 02 07 2011 · details of site »
 • Wyniucham - ekorepetycje i porady online »

  Elearning robi w ostatnim czasie jeszcze większą rewolucję na całym świecie, pomału docierając także do Polski. Jednym z jego popularniejszych rodzajów stają się u nas tak nazywane ekorepetycje, innymi słowy innowacyjna metoda nauki, która w prędki i skuteczny sposób pozwala na podciągnięcie się z trudnych przedmiotów, lub udoskonalenie swoich umiejętności na przykład z języka niemieckiego. Posiadając dostęp do wynalazku takiego jak ekorepetycje możemy zaskoczyć naszych profesorów, osiągając w wyjątkowo krótkim czasie fantastyczne rezultaty. Cała sztuczka polega na tym, że mamy stały dostęp do wysokiej jakości pomocy naukowych, ćwiczeń i innych materiałów, a nad naszymi postępami czuwają doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele. W konsekwencji ekorepetycje gwarantują każdemu uczniowi rewelacyjne wyniki w szkole oraz satysfakcję z dobrych ocen i jeszcze lepszych osiągnięć w szkole.

  Date added: 31 07 2011 · details of site »
 • Szwedzki »

  NORDIC-WAY dostarcza profesjonalne usługi w zakresie tłumaczeń skandynawskich. Specjalnością NORDIC-WAY są języki szwedzki, norweski oraz duński. W ofercie znajdują się tłumaczenia pisemne, nie tylko zwykłe, ale i przysięgłe. Przedmiotem działalności firmy jest również organizacja szkoleń językowych. Dodatkowo NORDIC-WAY wykonuje tłumaczenia z języka angielskiego.

  Date added: 29 08 2011 · details of site »

Newest tags in subcategory: E-learning

E-learning - new site:

URL: