Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Języki obce Subcategory: Języki obce

 • Niemiecki Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiego centrum języków obcych Atrius. Jest to szkoła, która powstała z myślą o osobach dorosłych, które chcą uczyć się języków obcych. Oprócz kursów popularnych języków ( angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, rosyjski) proponujemy także naukę tych mniej rozpowszechnionych, np. chiński, węgierski, norweski, japoński. Zajęcia odbywają się w ekskluzywnie wyposażonych salach, w małych kilkuosobowych grupach. Możliwe są także kursy indywidualne. Aby w pełni zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Date added: 03 01 2011 · details of site »
 • szkoły angielskiego »

  Na stronie znajdziecie informacje na temat metod nauczania języka angielskiego. Znajdziecie tu też informacje o szkołach angielskiego. Zapraszamy na stronę o nauczaniu języka angielskiego. Znajdziesz tu informacje zawarte w pigułce.

  Date added: 24 01 2011 · details of site »
 • korepetycje angielski »

  BRITISH eHOUSE - centrum języka angielskiego. Nauka języka i tłumaczenia. Podstawą sukcesu BRITISH eHOUSE są nasi lektorzy, którzy posiadając odpowiednie przygotowanie dydaktyczne i metodyczne poparte certyfikatami TEFL (Teaching English as a Foreign Language) lub dyplomami uczelni wyższych, mają także duże doświadczenie w nauczaniu grupowym i indywidualnym, zarówno języka ogólnego jak i Business English.

  Date added: 24 01 2011 · details of site »
 • Kursy językowe dla firm »

  Jesteśmy firmą nowoczesną i otwartą na nowe, dobre metody nauczania. Nasi metodycy na bieżąco śledzą publikacje i wykorzystują najlepsze pomysły doświadczonych i twórczych nauczycieli języków obcych.
  Mamy przyjemność zaoferować PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU, które zorganizujemy w siedzibie Państwa firmy.
  Naszym celem jest dostarczenie klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Programy szkoleniowe opracowywane są przez ekspertów w oparciu o potrzeby klientów.
  Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.
  Zajęcia prowadzone przez lektorów LEXISPRO spełniają wymogi nowoczesnego kursu języka obcego. Łączą komunikatywne metody nauczania języków obcych z bogatymi materiałami dydaktycznymi oraz przystosowanymi do potrzeb słuchaczy oryginalnymi materiałami źródłowymi.
  LEXISPRO zapewnia stały nadzór metodyczny nad całym procesem szkoleniowym począwszy od przeprowadzenia audytu, podziału na grupy, doboru lektorów i materiałów szkoleniowych
  aż po nadzór nad jakością szkoleń i postępami słuchaczy.

  Kursy językowe dla firm szkolenia językkowe dla firm

  Date added: 14 03 2011 · details of site »
 • szkoła językowa Katowice »

  Elsinore School of English powstała w 1994 roku, od początku ucząc metodą Callana., wtedy praktycznie w Polsce nieznaną. Byliśmy pierwszą szkołą w regionie, używającą tej metody. Przecieraliśmy szlaki, często spotykając się z nieufnością, a nawet niechęcią studentów i anglistów.

  Oprócz samej metody promowaliśmy także wysoki standard samych kursów – intensywne zajęcia 4x po 2 godziny w tygodniu, naprawdę małe – maksymalnie 8-osobowe – grupy, miesięczne raty w opłatach za kurs.

  Metoda w naszym wydaniu szybko okazała się atrakcyjna, szybka i efektywna.

  Wkrótce pojawiły się rzesze naśladowców. Kształciliśmy wciąż nowych lektorów, z których do nas trafiali tylko najlepsi. Staliśmy się wyznacznikiem właściwego stosowania Metody, czasem zbyt swobodnie używanej przez nowe, stawiające często na ilość szkoły.

  Od 1995 roku prowadzimy także szkolenia dla firm. Naszymi klientami byli m.in. Amplico Life, Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Zakłady Remontowe Energetyki S.A., Era i wiele innych.

  W 1997 roku nasza szkoła uzyskała licencję Callan Method Organisation.

  Angielski Katowice, kontakt i cennik

  Date added: 26 04 2011 · details of site »
 • Polecana nauka angielskiego »

  Polecana szkoła angielskiego działa na terenie Warszawy. Wykwalifikowani lektorzy sprawiają, iż nauka angielskiego jest łatwa. Tak jak pozostałe szkoły językowe także opisywana przygotowuje do egzaminów. Oferowany jest angielski Warszawa dla firm. Szkoła językowa Warszawa zapewnia usługi na znacznym poziomie oraz atrakcyjne ceny. W propozycji szkoły English For You odnajdziemy m.in. kursy języka angielskiego Warszawa. Pełen cennik i opis usług dostępne są na witrynie www.

  Date added: 03 06 2011 · details of site »
 • Słówka angielskie »

  Angielski online Karteczki Life to innowacyjny kurs angielskiego. Karteczki to jedna z najskuteczniejszych technik nauki słówek angielskich. Nauka słownictwa angielskiego to ponad 2300 wyrażeń z wielu dziedzin. Angielski online to wygoda oraz praktyczność w przyswajaniu słowek. Słówka angielskie online Karteczki Life to znakomity system do nauki słówek angielskich. Nauka słówek jeszcze nigdy nie była tak prosta i szybka. Łącznie do nauki wykorzystane jest 2300 słówek oraz wyrażeń. Bądz na czasiw i ucz się przez kurs angielskiego online. Karteczki angielskie to karteczki do nauki słownictwa oraz wyrażeń.

  Date added: 02 07 2011 · details of site »
 • Tłumacz Częstochowa »

  Po wejściu polski do Unii Europejskiej coraz to więcej Polaków nie tylko wyjeżdża do naszych zachodnich zza Odry w poszukiwaniu pracy, ale także zakłada tam firmy. Nadzwyczaj często wiąże się to z tłumaczeniem przeróżnych dokumentów nie tylko z języka polskiego na niemiecki ale i odwrotnie. Na ogół tłumaczenia te muszą być wykonane przez tłumacza przysięgłego. Na portalu internetowym Biurotlumaczen.czest.pl, profesjonalny tłumacz działający na terenie Częstochowy rzetelnie przetłumaczy wszelkie teksty urzędowe, ale także inne pisma, nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla firm.Polecamy tłumaczenia, niemiecki, brief, biur tłumaczeń, przysięgły, tłumaczenia, niemiecki, brief, biur tłumaczeń, przysięgły.

  Date added: 20 07 2011 · details of site »
 • Wyniucham - ekorepetycje i porady online »

  Elearning robi w ostatnim czasie jeszcze większą rewolucję na całym świecie, pomału docierając także do Polski. Jednym z jego popularniejszych rodzajów stają się u nas tak nazywane ekorepetycje, innymi słowy innowacyjna metoda nauki, która w prędki i skuteczny sposób pozwala na podciągnięcie się z trudnych przedmiotów, lub udoskonalenie swoich umiejętności na przykład z języka niemieckiego. Posiadając dostęp do wynalazku takiego jak ekorepetycje możemy zaskoczyć naszych profesorów, osiągając w wyjątkowo krótkim czasie fantastyczne rezultaty. Cała sztuczka polega na tym, że mamy stały dostęp do wysokiej jakości pomocy naukowych, ćwiczeń i innych materiałów, a nad naszymi postępami czuwają doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele. W konsekwencji ekorepetycje gwarantują każdemu uczniowi rewelacyjne wyniki w szkole oraz satysfakcję z dobrych ocen i jeszcze lepszych osiągnięć w szkole.

  Date added: 31 07 2011 · details of site »
 • Szkolenia językowe »

  Oferujemy szereg form nauki języka obcego. Można uczestniczyć w szkoleniach językowych mieszczących się na terenie Polski jak i za granicą. Kursy w grupach kilkuosobowych cechują się bardzo dobrą opinią pośród kursantów. Dużo osób docenia szkolenia, gdzie wszyscy traktowani są indywidualnie. Szczególnie popularne są także obozy językowe za granicą. Wśród naszej propozycji kursów językowych, szkoleń językowych i obozów językowych za granicą na pewno jest to, co prawdopodobnie może okazać się najwłaściwszym sposobem na zdobycie umiejętności z języka obcego.

  Polska jest członkiem EU. To daje nam ogromne zdolności wyboru lokalizacji zatrudnienia w obcym kraju. Bez znajomości obcego języka nie posiadamy większych szans na znalezienie interesującej pracy. Nie branie udziału w żadnych szkoleniach z języka obcego, odbiera nam możliwość swobodnego wyboru pracy, która nas interesuje. Udział w w kursach językowych organizowanych za granicą daje sposobność niezależnego podróżowania po różnych krajach. Możemy oczekiwać różnych zdarzeń i możemy być pewni, że sobie z nimi poradzimy.

  Sporo osób pyta, która z technik nauki języka obcego jest skuteczniejsza: indywidualna czy w grupach. Pośród nas istnieją sympatycy kursów indywidualnych z nauki języków obcych. Darzą uznaniem osobisty bieg nauczania dostosowany wedle wymagań konkretnej osoby. Sympatycy wieloosobowych kursów doceniają przewagę tej metody nauki języków obcych. Dzielenie opinii z innymi uczestnikami pozwala na lepszą naukę. Proponowane przez naszą szkole językowa szkolenia z języków obcych, obozy językowe i kursy językowe pozwalają na wybór najskuteczniejszej metody szkolenia.

  Date added: 10 08 2011 · details of site »
 • Kursy językowe za granicą »

  Szablonowe techniki nauczania na każdym kroku szybciej odchodzą w niepamięć. Zastępują je oferty scalające naukę z naturą. Uczenie języka chińskiego w Chinach czy angielskiego w RPA może stanowić wycieczkę marzeń czy też chociażby niezapomniane wakacje. Ci, którzy zdecydowali się na kursy językowe za granicą wracają z nich nie tylko ze swobodą w posługiwaniu się językiem obcym, ale także z wieloma niezatartymi wspomnieniami widoków, osób i regionalnych zwyczajów. Nauka języka obcego nie może być więc nieciekawa.

  Dziś bez znajomości języka obcego niemożliwym jest właściwie funkcjonować. Aby sprostać tej potrzebie organizowane są bogate kursy. Warto jednak uczyć się określonego języka w kraju, w którym on na co dzień obowiązuje. Tego typu kursy zapewniają nie tylko wyraźną wymowę, ale również umożliwiają kształcenie z języka w kontekście kultury danego społeczeństwa. Kursy językowe za granicą są więc bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób przyjmujących na siebie nietradycyjne wyzwania.

  Date added: 10 08 2011 · details of site »
 • Szkoły Językowe Kielce »

  Na tej witrynie masz możliwość odkryć jakie szkoły językowe działają w Kielcach. Jest to kapitalne miejsce do porównania ofert poszczególnych szkół. W jaki sposób to zrealizować? Wystarczy, że w pierwszej kolejności wyselekcjonujesz z menu umieszczonego po prawej stronie język, jakiego chciałbyś się uczyć a dzięki temu dostaniesz się na stronę z wszelkimi kieleckimi szkołami, w których można się uczyć tego języka. W ten sposób możesz łatwo zobaczyć wszelkie oferty w jednym miejscu. Jeżeli oczekujesz na jakieś ciekawe promocje to je wyszukasz na podstronie z promocjami – dzięki temu na bieżąco będziesz wiedział gdzie się szkolić.

  Date added: 11 08 2011 · details of site »
 • Kurs włoskiego Rzeszów »

  Jeszcze w żadnym przypadku nauka języka włoskiego nie była tak przyjemna. Il Sole to firma funkcjonująca na ternie Rzeszowa. Nauczamy języka ekspresowo i poprawnie, zezwala na to nasze ogromne doświadczenie. Możesz zapisać się na małe zajęcia w grupie jak też lekcje pojedyncze. Firma Il Sole przez kilkanaście lat, osiągnęła udokumentowane sukcesy w uczeniu kursantów lekcji włoskiego. Bez problemu przyszykujemy Cie do pracy we Włoszech. Gwarantujemy każdemu pomoce naukowe i profesjonalne nauczanie. Zapraszamy do nas i na naszą witrynę internetową. Od dzisiaj język włoski może być łatwy i miły.

  Date added: 14 08 2011 · details of site »
 • Angielski w mieście Katowice »

  Promowana witryna internetowa to swoista wizytówka Akademii językowej. Specjalnością szkoły są kursy obejmujące tylko angielski Katowice. Na witrynie www można przeczytać więcej o założeniach opisywanego ośrodka.

  Date added: 16 08 2011 · details of site »
 • Tłumaczenia języka niemieckiego Wrocław »

  Dokładne przysięgłe tłumaczenia z języka niemieckiego. Dobry tłumacz to podstawa porządnie wykonanego tłumaczenia. Bardzo ważne jest więc aby zamawiać tłumaczenia dokumentów u dobrej jakości tłumacza przysięgłego z długoletnim a także solidnym doświadczeniem w tłumaczeniach. Bardzo dobrze zrobić to właśnie u nas we Wrocławiu. Krótsze treści tłumaczymy od ręki. Nasz Wrocław jest dużym miastem w którym jest dużo biur tłumaczących, jednak tylko kilka wysokiej jakości.

  Date added: 17 08 2011 · details of site »
 • Profesjonalne kursy angielskiego w miejscowości Warszawa »

  W serwisie zaprezentowana została oferta zespołu Rokicki Szkolenia Językowe. Zespół współtworzą wykwalifikowani lektorzy z dobrym wykształceniem. Oferta obejmuje różne typy szkoleń, np. dla prezesów czy sekretarek. Ogromny nacisk na oferowanych kursach kładzie się na zajęcia konwersacyjne. Materiały dydaktyczne iprogram nauczania dostosowywane są do oczekiwań klientów. Oferta zatytułowana jest Kursy Angielskiego Warszawa, bo tam firma prowadzi działalność. Na stronie zapoznać można się z cennikiem szkoleń oraz referencjami firmy.

  Date added: 19 08 2011 · details of site »
 • Kurs włoskiego Łódź »

  Ucz się włoskiego bez trudu i miło ze szkoła Al Dente. Od kilku lat uczymy języka włoskiego. Realizujemy kursy w zespołach i zajęcia indywidualnie. Robimy kursy wedle potrzeb naszych uczniów, uczymy języka specjalistycznego. Nasza oferta językowa adresowana jest do każdego. Proponujemy lekcje włoskiego w obszarze Łodzi, ale również na odległość przez skype. Wskocz na naszą stronę internetową i sprawdź jaką atrakcyjną ofertę włoskiego przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapisz się na bezpłatne zajęcia testowe i przetestuj jak uczymy, na sto procent będziesz zachwycony.

  Date added: 22 08 2011 · details of site »
 • Rosyjski tłumaczenia »

  Czy można zarobić na dyscyplinie takiej jak rosyjski tłumaczenia? Bezspornie w zależności od tego, w którym zakresie chcemy się nią posługiwać wolno zakomunikować, iż tak, gdyż rosyjski tłumaczenia to nic innego jak przekładnie tekstów z języka rosyjskiego na polski lub odwrotnie. Jeżeli chodzi o zarabianie przy wyszperaniu kilku stałych interesantów na nasze usługi można w istocie sporo zarobić bez konieczności wychodzenia z mieszkania. Oczywiście rosyjski tłumaczenia pozwala nam na przykład dostawanie zleceń przez Internet oraz przeprowadzanie ich w zaciszu osobistego mieszkania. Można wiec zakomunikować, ze praca tłumacza to praca poświęcone dla osób wytrwałych, które lubią pracować w ciszy oraz spokoju bez obecności innych osób. Bez wątpliwości praca w biurze tłumaczeń także wiąże się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zakresami, jednak tak naprawdę jest to praca wśród innych ludzi oraz w trwałym stresie. Bezsprzecznie w trakcie pracy w domu napięcie będzie nam nierozłączny, jednak bez wątpienia dużo mniej obserwowalny aniżeli podczas osiągania własnego zajęcia w biegłym biurze. W sumie można powiedzieć, że w dziedzinie tłumaczeń z języka bądź na język rosyjski wolno wyrobić dużo, jednak należy pomnieć o tym, ze wiąże się to z ogromna robotą, jaka będziemy przymuszeni przeprowadzić jak również z tym, że musimy znać język wręcz do perfekcji.

  Date added: 25 08 2011 · details of site »
 • Świetny angielski Wroclaw »

  Celem działalności szkoły English-Line jest nauka języka obcego. Do każdego z naszych uczniów podchodzimy w sposób solidny i indywidualny. Lekcje przeprowadzamy w całości w języku angielskim z udziałem Native Speakers. Angielski Wroclaw jest prowadzony przez osoby dobrze wykwalifikowane i kompetentne. Proponujemy wysoki poziom nauczania oraz przyjemną atmosferę. Na naszej stronie www znajdują się bardziej szczegółowe informacje.

  Date added: 29 08 2011 · details of site »
 • Francuski Warszawa »

  Wielu z nas uczyło się w szkole podstawowej albo w liceum języka obcego, mimo to potem – jak to zwykle bywa – przestało się przykładać do regularnej nauki i utrwalania słówek. Co poczynić by wrócić do biegłego posługiwania się językiem obcym tak poprawnie, tak aby przydał nam się nie jedynie w ciągu wyjazdów zagranicznych, lecz także – co ważniejsze – w pracy? Odpowiedzią są korepetycje z francuskiego. Warszawa to miejsce, w którym jest sporo firm i przedsiębiorstw, a nawet instytucji dyplomatycznych, w których przydaje się wiedza języka francuskiego. To ciągle nie aż tak popularny język jak angielski i nie tak nielubiany przez dorosłych i młodzież, jak niemiecki. Ważne, by znaleźć nauczyciela dostosowanego do naszego poziomu. Zapraszamy na korepetycje francuski Warszawa z możliwością dojazdu do klienta. Korepetycje organizowane są również dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Spersonalizowane podejście do każdego klienta, wyjątkowa propozycja, wysoki poziom nauczania – www.francuskina5.pl

  Date added: 29 09 2011 · details of site »

Newest tags in subcategory: Języki obce

Języki obce - new site:

URL: