Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Antykwariaty Subcategory: Antykwariaty

  • Antykwariat Sobieski starodruki książki grafiki »

    ANTYKWARIAT SOBIESKI oferuje unikalne stare książki oraz przedmioty kolekcjonerskie. Skup i sprzedaż oraz pośrednictwo w sprzedaży starodruków, ksiąg, map, grafiki, porcelany.... Ekspertyzy i wyceny, pomoc w zakładaniu, tworzeniu i uzupełnianiu bibliotek prywatnych oraz księgozbiorów, wyszukiwanie rzadkich obiektów do kolekcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdują się tu bardzo ciekawe i często rzadkie pozycje . Naszą domeną jest literatura historyczna, ze szczególnym uwzględnieniem historii wojen i wojskowości, ważniejszych bitew. Wielbiciele znanych postaci znajdą tu obszerny rozdział poświęcony Napolonowi czy Józefowi Piłsudskiemu. Także bibliofile znajdą tu coś dla siebie, jak choćby opasłe tomiszcza obite skórą czy przepiękne oprawy artystyczne, co dziś nieczęsto się zdarza sygnowane przez znanych introligatorów. Specjalizujemy się w sprzedaży starodruków polskich i obcych. Księgozbiór znajdujący się w naszym posiadaniu liczy kilka tysięcy ksiąg. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Zapewniamy, że oferta sklepu internetowego będzie poszerzana z każdym dniem! Zapraszamy do sklepu, do naszego profilu na facebooku oraz naszego bloga o oprawach ksiąg.

    Date added: 04 01 2011 · details of site »
  • antykwariat internetowy »

    Przez lata zbiory książek rozrastają się, aż w końcu nadchodzi czas decyzji o sprzedaży fragmentu książek. Zaczyna się wówczas pytanie, co z nimi zrobić? Jeśli mamy kolegów, lubiących czytać, to można im je przekazać, ma się wtedy pewność że trafią do odpowiednich osób.Dlaczego więc antykwariaty internetowe uważa się za najlepsze miejsce na sprzedanie niepotrzebnych książek? Ich historia zaczyna się w XVII wieku, gdy w Holandii zaczęły powstawać punkty umożliwiające sprzedaż literatury. Antykwariaty zaczęły pojawiać się we wszystkich większych miastach w Polsce. Prowadzili je ludzie, dla których książki były pasją, i tę pasję było widać. Obecny od jakiegoś czasu internet bardzo zmienił charakter naszej codzienności, odmienił również metody pracy antykwariatów.Razem z pasją ludzi którzy nim kierowali wejście do antykwariatu było jak wejście do innego świata, świata literatury i poezji. Dawniej musieliśmy do antykwariatu podjechać czy podejść, co trwało trochę czasu, dziś, przy obecnym tempie życia dużo ludzi woli zobaczyć wszystko w internecie, nie wychodząc z mieszkania.Dużą część handlu używaną literaturą przechwycił internet, w sieci otworzyło się dużo antykwariatów internetowych. Część z nich funkcjonuje także tradycyjnie, wykorzystując internet jako dodatkowe źródło handlu, a część funkcjonuje tylko wirtualnie. W tej chwili Antykwariat internetowy w swojej ofercie, poza książkami, posiada m.in nuty czy mapy

    Date added: 04 05 2011 · details of site »

Newest tags in subcategory: Antykwariaty

Antykwariaty - new site:

URL: