Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Choroby i uzależnienia Subcategory: Choroby i uzależnienia

1 · 2 · next page »
 • Propolis, apiterapia »

  Bogaty skład chemiczny propolisu jest bardzo dobrym źródłem antyoksydantów chroniących organizm człowieka przed chorobami. Naukowcy odkryli, że szczególnie duża koncentracja tego związku występuje w PROPOLISIE BIO30. Liczne badania udowodniły wszechstronne i cenne farmaceutyczne aktywności propolisu w apiterapii: antybakteryjne, przeciwgrzybiczne, przeciwwirusowe. Zabija dużą ilość mikroorganizmów wliczając w to bakterie, grzyby, pierwotniaki i wirusy.

  Date added: 04 01 2011 · details of site »
 • Opryszczka narządów płciowych leczenie »

  Opryszczka narządów płciowych wywołana wirusem HSV! Dowiedz się jakie są objawy opryszczki narządów płciowych? Jak leczyć opryszczkę narządów płciowych? Jakie warto wykonać badanie na na opryszczkę narządów płciowych? Dlaczego opryszczka płciowa jest tak groźna? Więcej informacji na temat leczenia opryszczki narządów płciowych oraz wirusa HSV znajdziesz na portalu www.mojebadania.pl

  Date added: 04 01 2011 · details of site »
 • Dystrofia miotoniczna – zanik mięśni »

  Dystrofia miotoniczna powoduje zanik mięsni! Tylko u nas dowiesz się co to jest dystrofia miotoniczna? Jakie są objawy dystrofii miotonicznej? Czy dystrofię można wyleczyć? Czy zanik mięsni może być groźny? Gdzie można wykonać badanie na dystrofię miotoniczną? To oraz więcej informacji dystrofii miotonicznej oraz zaniku mięśni znajdziesz na portalu www.genetyczne.pl

  Date added: 04 01 2011 · details of site »
 • Helicobacter, miód »

  Miód Manuka to produkt w 100% naturalny. Jest wytwarzany z kwiatów krzewu Manuki, który rośnie w Nowej Zelandii i Australii. Bezpośredni importer i dystrybutor pochodzących z Nowej Zelandii unikalnych miodów Manuka. Sklep internetowy oferuje Miód manuka. Na stronie można znaleźć informacje z dziedzin zdrowa żywność, zdrowie, leczenie, ekologia, produkt ekologiczny, produkt zdrowy.

  Date added: 05 01 2011 · details of site »
 • na hemoroidy »

  Dlaczego chorzy na hemoroidy obawiają się tak wizyty u specjalisty Chcesz się dowiedzieć dlaczego A może chcesz się dowiedzieć czym leczyć hemoroidy Zapraszamy na naszą stronę. Na naszej stronie znajdziesz między innymi informacje na temat tej wstydliwej choroby jak i sposoby jej leczenia.

  Date added: 24 01 2011 · details of site »
 • Wszystko o półpaścu »

  Zakażenie półpaścem to problem, jaki często dotyka osoby starsze. Ostre wirusowe zakażenie jest to w szczególności zmiany skórne w postaci pęcherzyków umiejscowionych na zarumienionym podłożu skórnym. Zakażenie trwa zazwyczaj 2-3 tygodnie. Problemem może być wystąpienie tego zakażenia u ludzi starszych, ponieważ wtedy powikłania mogą trwać nawet kilka miesięcy. Tego typu choroba niesie ze sobą konsekwencje, jakimi mogą być na przykład: zapalenie rogówki, porażenie nerwu twarzy, neuralgii. Wszystko to i wiele innych ważnych wiadomości na temat półpaśca ukaże nasz portal internetowy.

  Date added: 07 02 2011 · details of site »
 • Hemoroidy »

  Często ludzie skarżą się na świąd i pieczenie w odbytnicy. Niejednokrotnie brane jest to błędnie za hemoroidy. Często typowe objawy mogą być wywołane tylko i wyłącznie podrażnieniem tego miejsca, zranieniem lub nawet wywołaniem stanu zapalnego. W okolicach odbytu często pojawia się także choroba o dosyć nietypowej nazwie, a mianowicie chodzi o egzemę około-odbytniczą. Za takimi objawami ukrywać się mogą często również całkiem poważne schorzenia. Jednak najczęściej zdarza się to stosunkowo rzadko. Aby całkowicie wykluczyć tego typu podejrzenie, najlepiej udać się do lekarza i poddać badaniu. Sprawdzenie tego pozwoli na szybką reakcję oraz podjęcie właściwych kroków w związku z wynikami badań.

  Date added: 08 02 2011 · details of site »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Psychoterapia Wrocław ofiaruje okazję nauczenia się, jak radzić sobie z poszczególnymi trudnościami we własnym życiu. To kluczowa lokata w swoje zdrowie, pomyślne rozstrzygnięcie komplikacji, odnowienie siły życiowej. W pracowni psychoterapeutycznej zawiązujemy przeróżnego rodzaju spotkania indywidualne i grupowe, dotyczące w głównej mierze chorób odżywiania, uzależnień. Organizujemy terapie par, zakłóceń emocjonalnych oraz trudności osobistych pośród dorosłych i młodzieży. Motywujemy każdego, kto czuje, że zaprzepaszcza dominację nad własnym życiem, pragnieniami i zachowaniem. U nas powoli zaczynasz rozumieć samego siebie i zniszczyć pęta różnorakich uzależnień. Udzielamy indywidualne adaptacje spotkań każdej sesji do potrzeb pacjentów. Psychoterapeuta Wrocław daje dogłębną prywatność oraz anonimowość.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • Angina ropna »

  Kiedy chorujemy, to pomagają nam nie same lekarstwa, ale także właściwy harmonogram odżywiania. Już dawno zauważono, jak spożywanie różnorakich potraw działa na nasz organizm. Tak samo jest, gdy mówimy o anginie. Warto wtedy spożywać bardzo duże ilości płynów, by zapobiec odwodnieniu. Ponadto, aby uniknąć bólom przy jedzeniu, potrawy powinny być w postaci na przykład zup. Polepszy to połykanie. Należy także pić herbatę z dodatkiem cytryny, która zmniejszy obrzęk.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • Wszystko o cholesterolu »

  Cholesterol nierzadko przez lekarzy nazywany jest cichym zabójcą, ponieważ praktycznie nie przeprowadzając badań, nie wiemy na jakim jest poziomie naprawdę. Często przypomina o sobie dopiero po czterdziestym roku życia. Wtedy to właśnie próbujemy dbać o siebie myśląc głównie o tym, co jemy każdego dnia. Gdy szukamy skutecznych narzędzi do walki z jego nadmiarem, to zasięgnijmy opinii lekarzy, dietetyka lub też przeszukajmy zasoby Internetu.

  Date added: 13 04 2011 · details of site »
 • Ośrodki terapii uzależnień »

  Oferujemy extra promocję cenową na terapię uzależnień. Przystanek Trzeźwość zaprasza do małopolski, w niewielkiej odległości od Krakowa wszystkie osoby które mają problemy z uzależnieniem - terapia uzależnień. Pomagamy w efektywny sposób i dyskretny - polecamy detoksykacja, innymi słowy odtruwanie organizmu, terapie uzależnień np alkoholizmu. Pomożemy uzależnionym i współuzależnionym. Zapraszamy wszystkich, których dotyczy temat alkoholizmu oraz narkotyków. Posiadamy dobrą kadrę, wykwalifikowaną. Nasz ośrodek jest prawidłowo wyposażony, zaś pożywienie w przypadku terapii stacjonarnej pyszne. Nie wahaj się bo zdrowie jest wyłącznie jedno i powinno się o niego starać się. Zapraszamy.

  Date added: 23 04 2011 · details of site »
 • Psycholog Wrocław »

  Prywatne Centrum, Usług Psychologicznych jest placówką w której przyjmują doświadczeni specjaliści z zakresu psychologii, psychoterapii i psychiatrii. Prowadzimy usługi dla ogromej grupy odbiorców – firm i osób prywatnych.

  Atutem firmy Introwertus jest możliwość wykonywania usług dla kilku osób, bez konieczności dojazdu do centrum Introwertus. Klienci każdorazowo uzgadniają korzystnewarunki finansowania oraz program świadczenia usługdla zorganizowanych grup.

  Date added: 06 05 2011 · details of site »
 • Borelioza »

  Ryzyko dla człowieka jakim są kleszcze stanowią duży problem szczególnie gdy mogą pokrzyżować nam wypoczynek albo wakacje, dlatego koniecznie wejdź na naszą witrynę i dowiedz się ważnych informacji o tych stworzeniach. Będziesz wiedział między innymi jak są zbudowane kleszcze, jaki dolegliwości przenoszą i czym one grożą jak też miejsca, które są obarczone dużym ryzykiem. Na kleszcze narażone są również nasze domowe zwierzęta szczególnie koty i psy. Informujemy jak dobrze wyjąć kleszcza, aby uniknąć dalszych konsekwencji w tym boreliozy i różnych ciężkich chorób.

  Date added: 11 05 2011 · details of site »
 • Skutecznie leczenie ciemieniuchy »

  Ciemieniucha to nieniepokojąca, lecz niezwykle nagminna dolegliwość ujawniająca się wśród większości dzidziusiów. Wywołuje łuszczenie się skórki z reguły główki pociechy na kształt łupieżu. Schorzenia tego nie można zaniedbywać. Źle leczona ciemieniucha powoduje zrogowacenie skóry. Stąd należy pielęgnować główkę dziecka. Popularny sposób na ciemieniuchę to stosowanie oliwki dziecięcej. Istnieją też odmienne metody walki z ciemieniuchą. Choroba ta jest na tyle niegroźna, iż nie konieczne jest by iść z ciemieniuchą do doktora. Wskazówek można szukać w poradnikach, jednak zarówno w Internecie. Dobry rodzic znajdzie sposób na ciemieniuchę u jego brzdąca.
  http://sposoby-na-ciemieniuche.manifo.com/

  Date added: 12 05 2011 · details of site »
 • Alergia »

  Portal poradnikzdrowie.pl to największy serwis internetowy poświęcony zdrowiu w Polsce. Znajdziesz u nas artykuły i porady na temat zdrowia, psychologii, chorób i ciąży. Sprawdź jak skutecznie się odchudzać. Zadaj pytanie ekspertom. Doradzamy w takich sprawach, jak odżywianie i uroda. Porady specjalistów, choroby, badania, leczenie i profilaktyka. Alergie i objawy chorób. Zapraszamy.

  Date added: 12 05 2011 · details of site »
 • Leczenie trądziku »

  Dużo osób marudzi z powodu zmian na skórze, których nie mogą usunąć. Korzystały już wszelkich dostępnych leków jednak nie przyniosło to zamierzonego rezultatu ? czy jest więc jeszcze jakakolwiek szansa dla tych ludzi, którzy nie radzą sobie z trądzikiem? Otóż niedawno powstała zupełnie naturalna terapia ? AntyPryszcz. Dzięki temu macie możliwość pozbyć się swojego kłopotu oraz zadbać o to aby już nigdy nie wrócił. Cała terapia składa się z ośmiu lekcji ? na zrealizowanie jednej dostajesz cały tydzień. Jeśli będziesz się stosować do porad to już po parunastu dniach zobaczysz poprawę. Jeżeli terapia nie przyniesie zamierzanego efektu to dostaniesz zwrot zainwestowanych pieniędzy. Gdyby coś było niezrozumiałe, to zawsze możesz zadać pytanie twórcy. Dostaniesz wtedy dodatkowe porady i wyjaśnienia tak abyś mógł w pełni skorzystać z prezentowanej oferty. Jak więc widzisz nie ma nad czym się głowić ? jeżeli chcesz być zdrowy możesz to zrobić, decyzja należy do Ciebie. Nie zmarnuj tej szansy.

  Date added: 13 05 2011 · details of site »
 • Planowanie rodziny »

  Naturalne planowanie rodziny to strategia definiująca, kiedy para być może odbyć współżycie i nie zajść w ciąże. W ciągu każdego cyklu miesiączkowego, jeden z jajników kobiety uwalnia komórkę jajową. Przebieg ten nazywany jest owulacją. Przesyła jajeczko w kierunku macicy przez jajowody, dokąd przypadkiem mieć miejsce zapłodnienie. Zapłodnione jajeczko być może egzystować do 12 godzin. Jajeczko zostanie wydalone w trakcie okresu, jeśli nie zostanie zapłodnione. Pani ma największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, jeśli akt miłosny seksualny odbywa się tuż przed albo tuż po owulacji.

  Date added: 23 05 2011 · details of site »
 • Choroba »

  Każdy z nas niejednokrotnie poszukiwał wiarygodnych i sprawdzonych informacji na temat różnych chorób i dolegliwości. Nie zawsze mamy też możliwość natychmiastowego skonsultowania się z lekarzem, kiedy tylko zauważymy niepokojące nas objawy. W takich przypadkach pomocą służy internetowy słownik medyczny, który w jasny sposób opisuje medyczne zawiłości oraz nieznane nam wcześniej pojęcia z tej dziedziny.

  Date added: 30 05 2011 · details of site »
 • Bóle stawów »

  Mamy prawdziwą przyjemność zaprezentować stronę firmy NANO TRADE, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją kosmetyków i innych preparatów opartych na jednej z najnowocześniejszych dziedzin nauki – nanotechnologii. Wykorzystanie takiej technologii zapewnia oddziaływanie chemiczne oraz fizyczne. Takie preparaty jak kremy stworzone z wykorzystaniem nanotechnologii mają szereg niezwykłych właściwości.
  Zapraszamy do odwiedzenia strony NANO TRADE i zapoznanie się z niuansami technologii oraz aktualną ofertą.

  Date added: 31 05 2011 · details of site »
 • Alkoholizm, leczenie alkoholizmu »

  Alkoholizm to przewlekła choroba. Prywatna klinika uzależnień "Terapie Tu i Teraz" pomaga pokonać tę chorobę. Niesiemy pomoc w początkowym trudnym okresie utrzymania abstynencji, oferujemy terapię indywidualną, terapię grupową, grupy wsparcia, warsztaty terapeutyczne. Jeśli alkohol rujnuje Ci życie, nie umiesz sobie sam poradzić, nie znajdujesz drogi wyjścia, nie wahaj się skontaktować z naszą kliniką. Zapewniamy całkowitą anonimowość.

  Date added: 02 06 2011 · details of site »
 • Leczenie rwy kulszowej - Kalisz »

  Specjalistyczny gabinet Fizjoterapia Kalisz ma w swej ofercie fizjoterapię oraz fizykoterapie. Robimy specjalistyczne badania z zakresu uzdrawiania rwy kulszowej. Rwa leczenie to choroba otwarcie powiązane ze wykrzywieniem kręgosłupa. Specjalistyczny zespół działający w ośrodku zadba o twój kręgosłup. Wykonujemybadania pomagające nam na stosowne określenie i wykrycie danego schorzenia i zestawiamy do tego pasujący zestaw ćwiczeń jak i masaży. Rozporządzamy najróżniejszymi Aparatami do ćwiczeń, masaży, fizykoterapii, fizjoterapii. Prądy, wyciągi itp. rzeczy użytkujemy do kuracji rożnych partii ciała a w szczególności kręgosłupa który jest taki ważny dla całkowitego układu ciała człowieka. Pomagamyw zwalczaniu bólów kręgosłupa, dyskopatii kręgosłupa i wielu innych schorzeń.Działamy w oparciu o techniki uzdrawiania przy użyciu specjalistycznego sprzętu Browna jaki zezwala na uniknięcie operacji poprzez dzieci i młodzież, bo właśnie najmłodsi są niezwyklej narażeni. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Date added: 03 06 2011 · details of site »
 • Kandydoza »

  Grzyby z gatunku Candida Albicans można spotkać u 80% ludzi, w w wielu przypadkach nie wywołując choroby - ci ludzie są zwyczajnie biernymi nosicielami, jednakże u części osób powoduje ciężkie do wyleczenia schorzenie zwane potocznie grzybicą. Nieleczona w porę zakażenie Candidą może prowadzić do osłabienia układu odpornościowego - Candida niszczy dobre mikroorganizmy, zwalniając miejsce do rozrostu szkodliwym mikroorganizmom. W skrajnych przypadkach zakażenie Candidą może wywoływać zmiany w zachowaniu w szczególności depresję i uczucie osłabienia i bezsilności. Leczenie zakażania Candidą jest stosunkowo trudne i powolne, a od pacjenta wymaga stosowania się do rygorystycznej diety i przyjmowania preparatów przeciwgrzybiczych, co powoduje, że skuteczność leczenia kandydozy w przypadku niestosowania się do zaleceń lekarza jest relatywnie mała i często dochodzi do nawrotów.

  Date added: 04 06 2011 · details of site »
 • Psychiatra Bydgoszcz »

  Promowana strona www należy do ośrodka stomatologiczno-medycznego. Psychiatra Bydgoszcz zapewnia kompleksowe usługi terapeutyczne w przyjaznej atmosferze. Szczegółowe dane o ofercie zyskamy na stronie internetowej i poprzez kontakt mailowy. Oferta skierowana jest do osób ciepiących m.in. na fobie społeczne. Celem przeprowadzanej terapii jest m.in. poznanie mechanizmów zachowań. Centrum świadczy usługi nie tylko z zakresu psychiatrii ale również psychologii. Profesjonalizm i podejście do pacjenta wpływa na pozytywne głosy o lekarzach.

  Date added: 30 06 2011 · details of site »
 • Terapia odwykowa dla alkoholików »

  Vivere to ośrodek terapeutyczny, który zlokalizowany jest w Beskidzie Żywieckim. W ośrodku prowadzona jest terapia odwykowa dla osób uzależnionych od hazardu. Terapia poza konsultacjami ze specjalistami obejmuje różne zajęcia, np. psychorysunek. Program podstawowy Vivere obejmuje trzydziestodniowe leczenie uzależnień. Ośrodek zagospodarowuje czas wolny podopiecznym, np. urządza wędrówki górskie. Z dokładnym harmonogramem terapii można zapoznać się w serwisie.

  Date added: 19 07 2011 · details of site »
 • Objawy ciąży »

  Ciąża to piękny okres w życiu kobiety. Przez najbliższe 9 miesięcy w łonie kobiety rodzi się nowy człowiek. Ponadto w ciele przyszłej mamy przebiega wiele zmian. Przede wszystkim sylwetka kobiety nabiera na wadze. W związku z tym ważne jest, aby już uprzednio zadbać o swoją sprawność ruchową oraz wzmocnić wszystkie mięśnie. Pozwoli to uniknąć "bólu ciążowego", czyli skrzywień kręgosłupa i bóli mięśni. Jeżeli pragniesz prawidłowo przebrnąć przez okres ciążowy, odwiedź naszą stronę i dowiedz się, jak tego dokonać! Zapraszamy.

  Date added: 21 07 2011 · details of site »
 • Leczenie niepłodności »

  Leczenie niepłodności - nie jest to prosta sprawa. Czasami w skomplikowanych przypadkach nawet specjaliści nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie dlaczego zdrowi ludzie, przy regularnym współżyciu nie mogą mieć dziecka. Najważniejsze, aby trafić w ręce prawdziwych specjalistów, którzy dzięki wiedzy i posiadanym środkom będą starali się pomóc i dowiedzieć dlaczego istnieje problem z zajściem w ciąże. Tacy specjaliści pracują właśnie w klinice leczenia niepłodności FERTI-MED w Bielsku-Białej.

  Date added: 22 07 2011 · details of site »
 • Endometrioza - przyczyny i leczenie »

  Endometrioza jest stosunkowo słabo znaną chorobą. Choroba ta dotyka kobiety a jej rezultatem może być bezpłodność. Choroba ta jest słabo rozpoznawana, przez co szereg kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy, że choruje na nią. Wynika to z małej wiedzy na jej temat, jak również problemów z jej wykryciem. Nasza strona www jest źródłem wartościowych wiadomości odnośnie endometriozy. W zrozumiałej formie opublikowaliśmy m. in. treści o tym jak zidentyfikować chorobę oraz dodatkowo o sposobach jej leczenia. Zapraszamy na stronę endometrioza24.pl.

  Date added: 30 07 2011 · details of site »
 • Świerzb »

  Zapewne raz za razem w twoim życiu ukazywały się na ciele różnorodnego rodzaju kropki. Najczęściej zaniedbujemy przemiany na naszej skórze licząc, że po jakimś czasie same, bez żadnego leczenia znikną. Jedną z częstszych chorób skóry jest świerzb. Nie jest bardzo niepokojąca, jednakże dokuczliwa i niezmiernie zakaźna. Nasza strona internetowa jest prawdziwym kompendium wiedzy na temat tej choroby. Dowiesz się jakie są objawy świerzbu, jak mu zapobiegać, jak przebiega leczenie świerzbu oraz obejrzysz przykładowe zdjęcia przedstawiające przemiany skórne doprowadzone przez świerzbowca.

  Date added: 01 08 2011 · details of site »
 • Grupa Krwi »

  U ludzi z grupą krwi AB częściej spotykanymi przypadłościami są infekcje wirusowe. Grupa krwi B ma niedużo przeciwcial chroniących przed zakażeniem pęcherza i nerek. chłopcy i dziewczęta z ta grupa krwi w wielu przypadkach zapadają na alergie pokarmową .

  Date added: 04 08 2011 · details of site »
 • Refluks »

  Refluks jest natarczywą chorobą którą można rozpoznać po okresowym wymiotowaniu treści żołądkowej. Według specjalistycznych badań uważa się, że objawy refluksu zauważa chociaż raz w tygodniu co piąta osoba, a co dziesiąta nawet każdego dnia. Nasza strona ma na celu generalne zaprezentowanie choroby refluksowej. Wyszperasz u nas główne wiadomości na temat objawów a także tego jak przebiega kuracja refluksu. Bezsprzecznie przy tego typu chorobie przydatna jest specjalna dieta refluksowa, dowiesz się u nas co należy jeść, aby szybko pozbyć się refluksu. Początkujące mamy, również odnajdą coś dla siebie, umyślnie dla nich opisaliśmy jakie są powody oraz jak poznać refluks u niemowląt.

  Date added: 06 08 2011 · details of site »
 • Terapeuta Uzależnień Warszawa »

  Nazywam się Robert Rutkowski i własną stronę dedykuję zagadnieniom i problemom związanym z używaniem, nadużywaniem i uzależnieniem od legalnych i nielegalnych substancji psychoaktywnych. Mowa o narkotykach, narkomanii, dopalaczach, profilaktyce uzależnień i detoksykacji. Oferta moja dotyczy dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin osób z tymi problemami. Zaprezentuję tu wszystkim zainteresowanym wybrane fragmenty moich wykładów, szkoleń, publikacji prasowych oraz wybrane fragmenty wystąpień medialnych. Dużo uwagi poświęcam profilaktyce uzależnień i zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży oraz zdrowemu stylowi życia, jako alternatywie dla ucieczki w świat iluzji. Robert Rutkowski jest certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, pedagog, wykładowca specjalizującym się w profilaktyce uzależnień od substancji psychoaktywnych i zachowań ryzykownych.

  Date added: 15 08 2011 · details of site »
 • Psycholog Warszawa »

  Magdalena Staszewska poleca profesjonalną pomoc terapeutyczną. Psycholog Warszawa udziela konsultacji osobom mającym nierozwiązane problemy alkoholowe. Oferujemy pomoc osobom, które m. in. cierpią na depresję, mają problemy seksualne. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej różnorodnej oferty.

  Date added: 16 08 2011 · details of site »
 • Rwa kulszowa »

  Rwakulszowa.info.pl o strona internetowa, na którą zapraszamy wszystkie osoby cierpiące na rwę kulszową. Tutaj uzyskacie wiedzę czym jest rwa kulszowa oraz jakie są powody ją wywołujące, a także jakie są oznaki choroby. Oprócz tego zobaczysz ciekawe artykuły na temat sposobów leczenia rwy kulszowej, walki z bólem oraz profilaktyki zdrowotnej zapobiegającej powrotowi schorzenia. Tylko u nas w jednym miejscu dostaniesz wszystko co musisz wiedzieć, żeby skutecznie walczyć z tym dotkliwym i męczącym schorzeniem.

  Date added: 17 08 2011 · details of site »
 • Hemoroidy »

  Hemoroidy – Stop to witryna WWW, będąca świetnym źródłem wiedzy o chorobie hemoroidalnej. Autor w sposób przystępny a także jasny tłumaczy czym są hemoroidy, jakie są ich odmiany, jak je wyleczyć a także jak zapobiegać tworzeniu się hemoroidów. Podaje także domowe, sprawdzone sposoby na hemoroidy. Żylaki odbytu są dokuczliwym schorzeniem, jednak można je całkowicie wyleczyć, a ponadto ich leczenie jest niebolesne, nowoczesne a także małoinwazyjne. Wobec tego warto zadbać o swoje zdrowie a także pozbyć się hemoroidów na zawsze.

  Date added: 17 08 2011 · details of site »
 • Skaza białkowa »

  Jeśli poszukujesz wnikliwych informacji na temat skazy białkowej to zapraszamy Cię na witrynę internetową skazabialkowa.pl. Tutaj uzyskasz niezbędne wiadomości na temat choroby, która może dotknąć również Twoje dziecko. Autor w zrozumiały dla każdego sposób tłumaczy przyczyny choroby, jej przejawy, jak również sposoby leczenia. Informuje też jak musi wyglądać dieta mamy karmiącej piersią, w przypadku, gdy jej dziecko cierpi na alergię pokarmową. Vademecum wiadomości o skazie białkowej, wszystkie wiadomości w jednym miejscu.

  Date added: 17 08 2011 · details of site »
1 · 2 · next page »

Newest tags in subcategory: Choroby i uzależnienia

Choroby i uzależnienia - new site:

URL: