Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Edukacja prozdrowotna Subcategory: Edukacja prozdrowotna

 • Studia zdrowie publiczne »

  Promocja zdrowia to proces umożliwiający ludziom nadzoru) oraz polepszenia ich zdrowia. Wykracza poza koncentrację na pojedynczych(zachowaniach w szeroki zakres interwencji społecznych i środowiskowych. Najistotniejsze(zasady promocji zdrowia: - dotyczy ona całego społeczeństwa, nie tylko ludzi chorych- tyczy się życia codziennego- zajmuje się wszystkim, co może oddziaływać na jakość życia i potencjał zdrowiaGłównym sposobem promocji zdrowia jest rozwój polityki zdrowia publicznego, która odnosi się od przesłanek takich jak np. bezpieczeństwo żywności i zaopatrzenia w wodę. Promocja zdrowia - strategie podejścia - medyczne, behawioralne, edukacyjne, marketingowe i podejście zmiany społecznej.

  Date added: 17 05 2011 · details of site »
 • Dieta wysokobiałkowa »

  Zdrowe żywienie się jest kluczem do szczęścia jeśli chodzi o odchudzanie. Bez wątpliwości wiele zależy od urody konkretnej osoby, a dokładnie jej przemiany materii, która przesądza o tym jak dużo wolno skonsumować, ażeby zachować należytą figurę. Nie masz pojęcia co możesz zdziałać ażeby schudnąć oraz przy tym żywić się zdrowo? Wkrocz na tą stronę internetową i zapoznaj się z licznymi dietami, które pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy bez efektu jojo i obniżenia wytrzymałości organizmu. Wiadomości zawarte na tej stronie ofiarują Ci nową nadzieję na nowe – lepsze istnienie, w którym będziesz się czuła jeszcze z większym natężeniem atrakcyjną niż teraz. Zapraszamy po nadzwyczaj wartościowe wskazówki, jakie poparte są naukową mądrością osób wyspecjalizowanych w aspekcie zdrowego odżywiania – nie ma tu miejsca na wątpliwej postaci „domowe sposoby”.

  Date added: 19 05 2011 · details of site »
 • Odchudzanie »

  Gwarancją osiągnięcia celu w trzymaniu diety jest mocna wola i pomoc ze strony rodziny. Jeśli Ty też mierzysz się z kłopotem związanym ze stratą kilogramów to świetnie trafiłaś. Na naszym serwisie przeczytasz liczne rady, które pomogą Ci wyszczupleć i przeprowadzić skuteczne odchudzanie niewymuszające mnóstwa wyrzeczeń. Na stronie przeczytasz również o efektywnych sposobach odchudzania oraz odnajdziesz wiadomości związane ściśle z aktywnością fizyczną. Nie zastanawiaj się, ale już teraz zacznij chudnąć razem z nami.

  Date added: 05 06 2011 · details of site »
 • Yerba mate »

  Jesteś smakoszem zielonej herbaty? Nie wyobrażasz sobie dnia bez wypicia paru szklanek tego wspaniałego napoju? Ta oferta jest skierowana dokładnie do Ciebie! Zajrzyj na serwis internetowy- yerbamarket.com (kawa herbata). Masz możliwość kupić tu najlepsze herbaty, kawy, a poniekąd naczynia przeznaczone do jej właściwego zaparzania. Czeka tu na Ciebie wspaniały wybór herbat w przeróżnych smakach i właściwościach. Niskie ceny, ekspresowy czas dostawy zamówionego towaru, wspaniała obsługa - wszystko to znajdziesz w tym sklepie!

  Date added: 03 07 2011 · details of site »
 • rzucanie palenia »

  Delektowanie się nikotyną jedynie na początku należy do przyjemności. Z upływem czasu stajemy przed decyzją, że tak naprawdę zerwalibyśmy z nałogiem. Różne są metody, lecz skuteczność nie zawsze zadowalająca. Z nami bez trudu osiągniesz sukces. Oferujemy poradnik, który jest nasycony treścią, co z pewnością pozwoli na przezwyciężenie nałogu. Nie rezygnuj z walki zbyt łatwo. Przyjmij wielkie wyzwanie i zerwij z nałogiem.

  Date added: 07 07 2011 · details of site »
 • Wspieranie inicjatyw społecznych- szkoła trenerów »

  Zajęcia,jakie oferuje szkoła trenerów,dotyczą zdolności komunikacji interpersonalnej i stosowania technik asertywności skutecznej w pracy z uczestnikami kursów.Trenerzy mają możliwość zdobyć informacje z zakresu efektywnego oddziaływania na ludzi oraz zasad organizowania zajęć grupowych.

  Date added: 19 07 2011 · details of site »
 • Szkoły językowe »

  Najwyższy poziom edukowania w szkołach języka angielskiego Bell oparty jest na wszechstronnym programie nauczania. Składają się na niego tzw. curriculum, programy przedsięwzięć, plany zajęć oraz konspekty pojedynczych lekcji. Curriculum stanowi kryterium zasad, wartości oraz celów, jakie ma przed sobą proces edukowania w szkołach językowych Bell. Curriculum charakteryzuje reguły dotyczące kierunku oraz sposobu kształcenia. Pogramy działań opracowywane są dla każdego z poziomów zaawansowania językowego jednostkowo. Analogicznie odbywa się ustalanie celów edukacji. Z koleii plany zajęć dostosowywane są do oczekiwań oraz czasowych możliwości studentów. Owocem współpracy wszystkich tych czynników jest bardzo wysoka skuteczność uczenia. Przyczyniają się do niej również współczesne metody edukowania oraz obszerne zaplecze dydaktyczne. Wszystko to razem ma olbrzymi wpływ na wzmocnienie popularności szkół językowych Bell.

  Date added: 28 07 2011 · details of site »
 • Szkoła angielskiego »

  Znalezienie pracy, która może nam dać całkowite zadowolenie nie jest łatwym tematem. Przeglądając propozycje z różnych firm, trafić możemy na takie wymagania, o jakich wręcz by się nie śniło. Chyba głównym z nich jest biegła znajomość przynajmniej jednego obcego języka. W obecnej codzienności jest to warunek konieczny, dlatego nauka języka angielskiego jest niezbędna. Językiem tym bowiem zaczyna się posługiwać największa liczba ludzi z całego świata, dlatego też przeważnie musimy go znać w komunikatywnym stopniu. Jest to oczywiście niezbędne minimum, gdyż zazwyczaj umiejętność ta będzie musiała być na jak najwyższym poziomie, by swobodnie móc dogadać się z zagranicznymi współpracownikami czy kontrahentami. Tymczasem nauka języka angielskiego może przebiegać na różne sposoby. Część osób decyduje się na tradycyjny sposób, a więc chodzenie na lekcje do szkół językowych lub branie korepetycji. Osoby, które nie będą mieć czasu na takie zajęcia, będą stawiać na to, co daje im indywidualna nauka języka angielskiego w domu. Do tego typu nauki jednak potrzeba dużej wytrwałości. Trzeba bowiem zasiadać do nauki regularnie i systematycznie, bo jedynie wtedy przyniesie to korzyści

  Date added: 02 08 2011 · details of site »
 • Język angielski »

  Od dawna jest wiadomo, że ciężko odnaleźć się w dzisiejszym świecie nie umiejąc przynajmniej jednego obcego języka. W którekolwiek miejsce nie wyjedziemy, będziemy mieć do czynienia z innym językiem, którego często nie rozumiemy. W krajowych klubach, restauracjach, na wystawach czy w konferencyjnych salach korporacji często można usłyszeć angielski. Nie dziwi więc, przecież kraj nasz jest odwiedzany przez przedstawicieli wielu krajów, a ten język umie w praktyce każdy. Znaczenia więc nie ma, czy w celu biznesowym czy towarzyskim powinniśmy umieć angielski, by potrafić kontaktować się z innymi. Sprawdzając oferty w temacie pracy w dowolnych branżach zauważyć można, że jednym z najczęstszych oczekiwań jest umiejętność języków obcych. Dlatego, czy będziemy chcieli dostać pracę w hotelu, w biurze turystycznym, czy w międzynarodowej firmie, angielski stanowi podstawę, byśmy w ogóle być brani pod uwagę przez osobę rekrutującą. Jak widać, bez znajomości języków ani rusz, nie możemy więc lekceważyć tego faktu i należy korzystać z językowych kursów, które mogą nas podszkolić w znajomości języka.

  Date added: 08 09 2011 · details of site »
 • Wyzszekwalifikacje.pl - Poszerz własne horyzonty! »

  Portal pomaga w podjęciu decyzji o podwyższeniu kwalifikacji. Proponuje rozwiązania dla każdej grupy społecznej i podpowiada jak najlepiej wykorzystać umiejętności już zdobyte. Jest także bogaty w wiedzę o szkolnictwie i praktykach z nim związanych na świecie. Odwiedź i sprawdź sam!

  Date added: 29 09 2011 · details of site »
 • Selenitabs »

  Dla tych z Państwa, dla których ważne jest zdrowie i naturalność, mamy suplementy fin club. Są to komplet witamin, minerałów, składników koniecznych dla każdego organizmu, które z przyjemnością można wręczyć dzieciom. Dobry smak, ciekawy kształt, niewielka tabletka, to bardzo istotne elementy dla dzieci. Jako rzetelni opiekunowie, możemy być pewni, że dajemy swoim dzieciom naturalne suplementy, dzięki którym zyskują zwiększoną odporność na zmiany pogody. Zaręczamy niewielkie ceny i zdrowe suplementy dla całej rodziny!

  Date added: 01 10 2011 · details of site »

Newest tags in subcategory: Edukacja prozdrowotna

Edukacja prozdrowotna - new site:

URL: