Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Result for tag 'inwestowanie':

 • Zarządzanie aktywami »

  Fundusze inwestycyjne oferowane przez BPH TFI. Oficjalny serwis Towarzystwa zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Jesteśmy jednym z najbardziej cenionych przez Polaków Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. Na łamach serwisu znajdziecie Państwo także Indywidualne Konta Emerytalne (IKE), zarządzanie aktywami i wiele, wiele więcej np. definicje słów związanych z inwestowaniem w słowniku inwestycyjnym takich jak akcje, obligacje, bony, agent transferowy, jednostka inwestycyjna, certyfikat inwestycyjny itp. Decydując się na inwestowanie w fundusze BPH możecie być Państwo pewni dobrej inwestycji. Ponadto strona oferuje szereg przydatnych narzędzi dla naszych Klientów.

  Date added: 04 03 2011 · details of site »
 • Emerytura »

  Strona internetowa DobrzeZainwestuj stworzona została głównie z myślą o wszystkich tych, dla których przyszłość ma znaczenie. Znaleźć tu można multum ważnych treści w temacie: emerytura pomostowa. Co więcej dowiedzieć się można jakie istnieją aktualnie fundusze inwestycyjne oraz zaciągnąć rady, który ewentualnie wybrać, tak, aby przyniósł jak najwięcej korzyści. Znajdują się tu również informacje o wszelakich inwestycjach oraz wskazówki dla początkującego inwestora. Można się dowiedzieć czym charakteryzuje się najlepsze TFI bez zbędnego ryzyka oraz przewidywać i analizować rynek kapitałowy z jak największym zyskiem. Wszyscy, dla których przysłowiowe "jutro" jest czymś ważnym powinni zapoznać się z tym serwisem.

  Date added: 30 05 2011 · details of site »
 • Jak inwestować w akcje na giełdzie »

  Od początków naszej działalności, naszym głównym celem była i jest skuteczna edukacja giełdowa rodzimych inwestorów. Ufamy, że każdy człowiek bez względu na to, jakie ma wykształcenie oraz doświadczenie może w sposób skuteczny zarabiać na rynkach giełdowych. Naszym priorytetem jest tworzenie traderów inwestujących samodzielnie bez obawy i zbędnych emocji. Przeszkoliliśmy masę inwestorów z różnych stron Polski, Europy i Świata, a także wiele instytucji oraz prywatnych firm z naszego kraju. Korzystając z naszej oferty masz pewność, że będziesz kompleksowo obsłużony i wyjdziesz zadowolony. Zapraszamy do owocnej współpracy!

  Date added: 10 07 2011 · details of site »
 • Finanse »

  Serwis informacyjny finanslandia.pl skierowany jest do osób specjalizujących się w szeroko pojętej płaszczyźnie finansów. Serwis gromadzi między innymi informacje o: giełdzie, inwestycjach, ubezpieczeniach czy kredytach. Mnóstwo przydatnych wskazówek odnajdą zarówno osoby rozwijające działalność gospodarczą bądź przystępujące do gry na giełdzie. Portal obejmuje także katalog stron dla spółek z branży finansowej, jest on codziennie moderowany, dlatego możemy dać gwarancje, że umieszczane tam są tylko zalecane strony. Niemniej jednak dla pasjonatów oraz osób, które pragną dzielić się swoją umiejętnością w zakresie finansów, dostarczamy także opcje zamieszczenia materiałów na stronie.

  Date added: 27 07 2011 · details of site »
 • Analiza techniczna »

  Jeśli interesujesz się giełdą, czy to amatorsko czy profesjonalnie, to ten serwis może Ci się okazać bardzo przydatny. Wśród oferowanych zagadnień warto wymienić notowania giełdowe, bądź też notowania CFD, dzięki którym cały czas będziesz mógł śledzić bieżącą sytuację rynkową. Warto również poświęcić nieco więcej czasu na założenie własnego konta w serwisie, gdyż pozwoli to utworzyć prywatny portfel inwestycyjny. Takowa aplikacja na pewno okaże się niezwykle przydatna, biorąc pod uwagę fakt jak trudna jest samodzielna analiza portfela akcji. Zawartość witryny oferuje ponadto wykresy giełdowe czy różnorakie systemy transakcyjne. Dzięki naszemu serwisowi zdziwisz się jak przyjemne mogą się okazać zagadnienia z tematyki finansów i ekonomii.

  Date added: 22 08 2011 · details of site »
 • Rachunki maklerskie »

  Nie przegap szansy na zakup akcji! Jeżeli interesujesz się inwestycjami i giełdą to sprawdź ofertę profesjonalnych maklerów. Na stronie znajdziesz wykaz biur maklerskich, a także platformy inwestycyjne, umożliwiające samodzielne kupowanie i sprzedawanie akcji zgodnie z procedurami. Sprawdź kiedy warto skorzystać z biura maklerskiego, a kiedy samodzielnie inwestować.

  Date added: 28 08 2011 · details of site »
 • Inwestowanie Money Makers »

  Inwestowanie finansów było ciągle i w dalszym ciągu jest poważnym problemem. Przede wszystkim tak jest w czasach niezwykle nieprzewidywalnych jak obecnie. Dziś także wiele ludzi szuka najlepszych możliwości zainwestowania posiadanych nadwyżek gotówkowych. Nadrzędnym zamiarem jaki nam przyświecał przy przygotowywaniu naszego serwisu było publikowanie alternatywnych form inwestowania. Mimo ciągle utrzymującej się recesji można zarabiać duże pieniądze na umiejętnym inwestowaniu. Bezsprzecznie jednak każdy musi sam, indywidualnie podjąć uchwałę gdzie ulokować pieniądze.

  Date added: 29 08 2011 · details of site »
 • Dobra lokata »

  Mimo przeciągające się recesji gospodarczej i problemów wielu rodzin z brakami pieniędzy, są też tacy co poszukują bezpiecznych metod inwestowania. Jest to w szczególności trudne w niestabilnych warunkach jakie przeważają na świecie. Nim ulokuje się własne oszczędności należałoby jak najwięcej dowiedzieć się o możliwych zagrożeniach. Widząc ogromne zapotrzebowanie na takie dane zaplanowaliśmy przybliżyć je na naszej witrynie. Prezentowany tutaj serwis jest w pełni poświęcony pewnym strategiom lokowania pieniędzy w zasadzie na kontach bankowych.

  Date added: 03 09 2011 · details of site »
 • Sposoby inwestowania na giełdzie. »

  Wiele osób chce zacząć zdobywać bardzo duże pieniądze. Jedną z dróg która, wielu ludziom pomogła zarobić ogromne sumy jest gra na giełdzie. Jednak dla początkujących jest to zawiłe i wymaga odpowiedniej wiedzy. Dlatego właśnie powstała książka "GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce". W prosty sposób przedstawia jak grać na giełdzie. Ta publikacja odkryje wszystkie tajemnice zarabiania na giełdzie.

  Date added: 21 09 2011 · details of site »
 • Poznaj sekrety zarabiania na giełdzie. »

  Sporo osób dorabia się majątku inwestując na giełdzie, handlując złotem, ropą. Wiele osób chciało by spróbować zarabiać na giełdzie. Właśnie dla takich osób została napisana książka "Czas na giełdę!". W fachowy sposób opisuje jak rozpocząć zarabianie na giełdzie czyniąc to łatwym oraz bardzo zrozumiałym. Dlatego każda osoba która, chce zacząć inwestowanie na giełdzie powinna zapoznać się z tą książką. Napisana jest prostym językiem co ułatwi zrozumienie tematu każdemu.

  Date added: 21 09 2011 · details of site »
 • Analiza Techniczna »

  Poszukujemy Graala rynków finansowych–Analiza Techniczna, Metody inwestycyjne, Surowce i Opcje, Rynki Akcji i Forex,Strategie inwestycyjne- to wszystko to nasza pasja! Nasz portal finansowy jest tworzony przez pasjonatów, którzy obecnie piszą prace magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu z dziedziny inwestycji. Wieloletnie doświadczenie na rynkach zaowocowało pomysłem na otwarcie portalu finansowego, gdzie razem możemy stawiać czoła bestii jaką jest rynek.

  Date added: 09 11 2011 · details of site »