Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Result for tag 'nowy sącz':

 • Nieruchomości Nowy Sącz »

  Agencja Nasz dom zajmuje się fachowymi usługami w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu oraz najmu mieszkań, nieruchomości komercyjnych. Najważniejszymi atutami naszej agencji jest anonimowość, rzetelność, profesjonalizm. Naszą zgraną kadrę stanowi zespół młodych, doświadczonych i energicznych agentów o wysokich kwalifikacjach znających języki obce. Masz mieszkanie bądź pieniądze i jesteś zainteresowany inwestowaniem? Przyjdź do nas w Nowym Sączu.

  Date added: 03 01 2011 · details of site »
 • Okna aluminiowe »

  Cześć! Cieszę się, że zainteresowała Cię moja oferta. Okna aluminiowe, które chciałbym przedstawić charakteryzuje przede wszystkim naprawdę solidna konstrukcja w porównaniu do innych okien.Są one wytrzymałe, trwałe, dzięki czemu będą odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne. Poza tym okna aluminiowe to bardzo duża estetyka i funkcjonalność. Podsumowując… jeśli szukasznaprawdę wytrzymałych, estetycznych i funkcjonalnych okien, polecam Ci okna aluminiowe, które w pełni spełnią Twoje potrzeby. Nasza fachowa obsługa pomoże Ci w wyborze i chętnie doradzi w razie jakichkolwiek problemów.

  Date added: 04 01 2011 · details of site »
 • Pielgrzymki, wycieczki szkolne, transport, wynajem autobusów - biuro turystyczne GOL-TUR Limanowa »

  Podróż (z łaciny zwana peregrynacją, z francuskiego wojażem) – zmiana miejsca pobytu na odległe. Osoba podróżująca pieszo to wędrowiec, podróżujący środkiem komunikacji to podróżny lub wojażer. W odróżnieniu od nomadów - koczowników, członków grupy ludzi nieposiadającej stałego miejsca zamieszkania, przemieszczającej się z miejsca na miejsce, np. w związku ze zmianami pogody lub w poszukiwaniu żywności, wody, opału albo pastwisk dla zwierząt hodowlanych, podróżnym był od zarania dziejów przedstawiciel cywilizacji osadniczej.

  Podróże odbywano od dawna, zrazu dla praktycznego celu: nauki, handlu, polityki (poselstwa). Podróżowano również do miejsc kultu religijnego: z chęci odpokutowania za grzechy, zjednania łask lub w podzięce za nie. Podróż dla odwiedzenia miejsc kultu religijnego nazywa się pielgrzymką, a osoba biorąca udział w pielgrzymce to pielgrzym lub pątnik.

  Biuro turystyczne Goltur Limanowa prowadzi działalność od 1998 roku. Oferujemy organizację turystyki zbiorowej - oferujemy wycieczki szkolne, wyjazd na pielgrzymki do miejsc kultu oraz wycieczki dla zakładów pracy. Świadczymy także usługi w zakresie transportu osób w zakresie wynajmu autobusów. Wyjazdy obsługuje wykwalifikowana kadra - kierowcy, piloci oraz przewodnicy. Nasze autokary mają najwyższy standard - każdy posiada klimatyzację, system nagłaśniający, telewizory, odtwarzacz DVD, barek, lodówkę oraz toaletę. Proponujemy także możliwość nabycia ubezpieczenia. W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenia majątkowe oraz inne. Prowadzimy także sprzedaż biletów międzynarodowej komunikacji autokarowej oraz komunikacji lotniczej - oferujemy bilety znanych i cenionych firm przewoźniczych. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz pełne zadowolenie klienta. Zapraszamy do skorzystania z oferty na wycieczki szkolne, pielgrzymki i wynajem autobusów - masz prawo do miłej obsługi.

  Date added: 22 03 2011 · details of site »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Szukasz profesjonalnego biura księgowego? Zgłoś się do Ekoconsultant. Oferujemy usługi w zakresie księgowości, a przy tym doradzamy w zakresie gospodarki zarządzania własną działalnością gospodarczą. Obecnie niełatwo wyróżnić się na rynku. Zdajemy sobie z tego sprawę i z tego powodu staramy się aby niewielkie stażem firmy miały, dzięki naszej pomocy prostszy start. Zachęcamy do wybrania się do któregoś z naszych oddziałów – w Krakowie lub Nowym Sączu. Podjęcie współpracy z Ekoconsultant to pewność sukcesu!

  Date added: 02 06 2011 · details of site »
 • Nowy Sącz »

  Serwis regionalny zawierający aktualne ogłoszenia z miasta Nowy Sącz jak też sąsiadujących miejscowości. Nasz serwis w całości tworzy jest przez tutejszych ludzi, którzy mają możliwość zgłaszania i czytania aktualnych ogłoszeń w ten sposób każdy może szukać wymarzonej pracy albo sprzedać zbledną rzecz. Serwis jest regionalny i dlatego zatwierdzane są tylko ogłoszenia z Nowego Sącza wszystkie pozostałe są bezpowrotnie kasowane. Na pewno znajdziesz coś wyjątkowego w wielu dostępnych kategoriach takich jak: praca, motoryzacja, nieruchomości Nowy Sącz i wielu innych. Wszystkie ogłoszenia można bez problemu wyróżnić, by było widoczne dla jak największej ilości użytkowników. Nie czekaj, prześlij indywidualne ogłoszenie już w tej chwili w dynamicznie rozwijającym się portalu regionalnym.

  Date added: 03 06 2011 · details of site »
 • Strony internetowe Nowy Sącz »

  Oferujemy tworzenie przejrzystej strony internetowej w błyskawicznym okresie czasu dopasowaną do wymagań każdego klienta. Tworzymy zarówno kompleksowe strony internetowe dla organizacji i ludzi prywatnych jak też logotypy i różnego gatunku banery. Funkcjonujemy w regionie Nowego Sącza, ale jesteśmy otwarci także na nawiązanie długofalowej współpracy z ludźmi z całego państwa. Podstawową specjalizacją naszego przedsiębiorstwa jest budowanie stron internetowych z wykorzystaniem panujących reguł i norm na dotychczasowym rynku. Oferujmy także hosting i domeny Nowy Sącz przygotowane dla ludzi zaczynających współpracę z naszą agencją.

  Date added: 10 12 2011 · details of site »
 • Centra Handlowe w Nowym Sączu. Miasto przedsiębiorczości »

  Nowy Sącz to miejscowść na południu Naszego kraju, leżące w kotlinie otoczone ze wszystkich stron górami. Atrakcyjne położenie wpływa dodatnio na mieszkańców tej stosunkowo niewielkiej miejscowości.Nowy Sacz to od kilkunastu lat bardzo dobre miejsce do prowadzenia biznesu dla wszystkich przedsiębiorczych osób. Odpowiedni klimat oraz nastawienie bardzo dobrze wpływa na możliwości inwestycyjne miejscowości oraz regionu.W mieście ostatnimi laty postawiono wiele galerii handlowych w tym głównie Galerie Sandecja, która była pierwszym tego rodzaju budynkiem handlowo-usługowym w Nowym Sączu.Aczkolwiek miasto Nowy Sącz to przede wszystkim szkolnictwo, Działa tutaj kilka uczelni wyższych o wysokiej renomie w kraju oraz kilka szkół średnich reprezentujących wysoki poziom nauczania dla dzieci.

  Date added: 22 12 2011 · details of site »