Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Result for tag 'otwarte fundusze emerytalne':

 • Ranking OFE »

  Na naszej stronie internetowej przedstawiamy wszelkie informacje pomocne przy wyborze otwartego funduszu emerytalnego czyli OFE. Dzięki naszej stronie będziesz w stanie samodzielnie wybrać fundusz wyróżniający się najlepszymi wynikami finansowymi na przestrzeni wybranej przestrzeni czasu. Umożliwiamy również opcję przystąpienia do OFE on-line, poprzez skorzystanie z formularza zamieszczonego na naszej stronie internetowej, jest to jeden z najwygodniejszych i najszybszych sposobów przystąpienia czy zmiany OFE. Zapraszam do odwiedzin.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • Ranking Funduszy Emerytalnych »

  Każdy z nas podejmując legalne zatrudnienie powinien zastanowić się nad wyborem otwartego funduszu emerytalnego, wszakże zależy od tego wysokość naszej emerytury w przyszłości. Wybór najlepszego OFE zagwarantuje, że powierzane mu środki finansowe pobierane z naszej wypłaty będą odpowiednio inwestowane i będą przynosiły nam odpowiedni zysk, który zostanie zrealizowany po przejściu na emeryturę. Na naszej stronie www masz możliwość porównać wszystkie działające na polskim rynku fundusze emerytalne i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Zapraszam do odwiedzin.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • notowania OFE »

  Przystąpienie do otwartego funduszu emerytalnego jest obowiązkowe dla każdego z nas, o ile podejmiemy legalną pracę. Na terenie Polski funkcjonuje 15 zupełnie odrębnych OFE. Możemy wybrać, któremu z nich powierzymy naszą emeryturę. Różni je głównie efektywność inwestowania, dzięki naszej stronie internetowej możesz porównać wszystkie fundusze i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Możesz jeszcze za pomocą naszej strony przystąpić lub zmienić OFE on-line. Zapraszam do odwiedzin.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • OFE Ranking »

  Przystąpienie do otwartego funduszu emerytalnego jest obowiązkiem każdego pracującego Polaka, ale w jaki sposób wybrać najlepszy OFE? Pomocna w tym będzie nasza strona internetowa, na której przedstawiamy rankingi wszystkich funduszy emerytalnych działających na rynku polskim. Wszelkie opinie, notowania porównania i rankingi, wszystko to znajdziesz na naszej stronie. Możesz również przystąpić on-line do OFE na naszej stronie. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia nas.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • Ranking OFE 2011 »

  Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszelkie informacje dotyczące otwartych funduszy emerytalnych z Polski. Dzięki tym informacją będziesz w stanie samodzielnie i odpowiedzialnie dokonać wyboru OFE. Jest to ważne, gdyż jeśli nie dokonasz wyboru sam to fundusz zostanie Ci przydzielony, a nie jest to najlepsze rozwiązania. W losowaniu nie biorą udziału trzy największe OFE funkcjonujące na polskim rynku, a więc z pewnością nie zostaniemy im przydzieleni. Zapraszam więc do zapoznania się z porównaniami zamieszczonymi na naszej stronie i dokonaniu odpowiedzialnego wyboru.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • OFE »

  Nasza strona internetowa pomoże Ci w wyborze najlepszego funduszu emerytalnego działającego na polskim rynku. Najlepiej wyboru dokonać samodzielnie, w innym wypadku zostaniemy drogą losowania przydzieleni jednemu z ofe działających na polskim rynku. Nie jest to najkorzystniejsza opcja, rezygnujemy wtedy z bycia uczestnikiem jednego z trzech największych, czyli w domyśle najlepszych funduszy, nie możemy zostać do nich przydzieleni. Dlatego warto samemu wybrać do jakiego OFE chcemy przynależeć. Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • fundusze emerytalne »

  Przymus należenia do otwartego funduszu emerytalnego nie ominie nikogo z nas, możliwe to jest wyłącznie w przypadku kiedy nigdy nie podejmiemy legalnego zatrudnienia. W każdym innym przypadku, nawet jeśli sami nie wybierzemy ofe to zostanie nam ono przydzielone w drodze losowania. Nasza strona internetowa zapozna Cię z najbardziej aktualnymi notowaniami, rankingami oraz porównaniami otwartych funduszy emerytalnym i ułatwi Ci wybór jednego z nich. Serdecznie zapraszam do odwiedzin naszej strony.

  Date added: 05 04 2011 · details of site »
 • Fundusze emerytalne »

  LosowanieOFE.pl to najnowszy portal zawierający bazę Otwartych Funduszy Emerytalnych. Znaleźć tam można najważniejsze wiadomości o Towarzystwach Emerytalnych takie jak: adres, struktura, ilości klientów oraz nagrody przyznawane za skuteczne gromadzenie i pomnażanie powierzonych pieniędzy. Ponadto na łamach portalu publikowane są na bieżąco niezbędne informacje i aktualności śledzące działalność poszczególnych Towarzystw Emerytalnych. Każde z nich można ocenić, dzięki czemu można przyczynić się do powstania rankingu funduszy emerytalnych.

  Date added: 14 09 2011 · details of site »