Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Result for tag 'profilaktyka':

 • Zdrowie z koenzymem q10 »

  Koenzym Q10 to substancja, posiadający ogromny związek z procesami życiowymi naszych komórek, przez co istotnie wpływa na nasze zdrowie, przy profilkatyce. niedobór koenzymu Q10 w organizmie wpływa na ogólne wycieńczenie, zwiększa podatność na choroby zakaźne oraz alergie i choroby układu krażenia[/url], dlatego też istotne jest, aby w organizmie była konieczna ilość tego koenzymu. Chcąc zdobyć więcej wiadomości odnośnie tego składnika zapraszamy na stronę koenzymq10.info.

  Date added: 06 05 2011 · details of site »
 • Objawy osteoporozy »

  wyglądające na niegroźne złamanie kości może okazać się objawem bardzo poważnej choroby. mowa o osteoporozie. tak zwany "cichy złodziej kości" przynosi wielkie spustoszenia w układzie kostnym. Na stronie osteoporoza.biz.pl umieszczone zostały najważniejsze informacje dotyczące osteoporozy - na czym polega ta choroba, jakie są objawy osteoporozy, a także czynniki powodujące osteoporozę. Dodatkowo umieszczona została lista suplementów diety CaliVita takich jak power mins lub green care pomocnych w walce z osteoporozą.

  Date added: 09 05 2011 · details of site »
 • Żdrowie z omega3 »

  Omega 3 to kwasy tłuszczowe nasycone i odgrywają nieocenioną wprost rolę w tworzeniu energii układu
  immunologicznego, przeczytaj - źródło omega 3. Badania naukowe jakie prowadzone są na całym świecie umożliwiają jednoznaczne określenie, że kwasy tłuszczowe Omega 3 zaniżają podwyższony poziom trójglicerydów odpowiedzialnych za tworzenie się zatorów a także podwyższają poziom „dobrego” cholesterolu HDL przez co zapobiegają zawałom serca. Pisząc o prawidłowym dobraniu kwasów tłuszczowych w naszym menu musimy wiedzieć, iż proporcja między Omega 6 i omega 3 w diecie powinna być równa 4:1.

  Date added: 10 05 2011 · details of site »
 • Zdrowie »

  Obecnie coraz częściej słyszymy o tym, iż chorzy tracą ufność oraz cierpliwość do polskiej służby zdrowia. Czasami zanim pojawimy się u lekarza mija dużo czasu i w konsekwencji zanim do niego już dotrzemy, nasza dolegliwość przemija. W takiej sytuacji, można użyć portalu informacyjnego gdzie opracowane są najczęstsze objawy chorobowe. O ile nie dzieje się nic poważnego, możemy zasięgnąć tu rad na temat tego jak trapiące nas schorzenie uleczyć i jak mu w przyszłosci zapobiegać. Na witrynie znajdziesz wiadomości o takich problemach jak bóle głowy, depresja czychoroby skóry. Natomiast w martwiących nas przypadkach i braku poprawy należy niezwłocznie udać się do specjalisty.

  Date added: 16 05 2011 · details of site »
 • Suplementy calivita »

  W obecnych czasach da się zauważyć, że progres techniczny tak szybko się rozwinął, że zaczął wręcz szkodzić człowiekowi zamiast przynosić korzyść.To zjawisko możemy zauważyć zwłaszcza w przemyśle spożywczym. Żywność jaką produkują firmy żywnościowe pozbawiona jest wartości odżywczych toteż społeczeństwo cierpi na braki witaminowe. Na witrynie znajdziesz teksty o takich produktach jak omega 3, paraprotex, sok noni. W odpowiedzi na zwiększone potrzeby na uzupełnianie diety w enzymy, minerały oraz witaminy stworzona została cała gama naturalnych suplementów firmy Calivita. Wszystkie produkty powstały z naturalnych komponentów.

  Date added: 17 05 2011 · details of site »
 • Noni polinesian »

  Sok noni od setek lat poprzez naturalne konserwantychroni od różnych schorzeń oraz dolegliwości. Nawet teraz zaskakuje elitę naukową, lekarzy i terapeutów, nie kończącą się gamą możliwości swoich zdrowotnych właściwości. Sok Polinesian NONI firmy Calivita ma niezbędne atesty i jest zdrowym pożywieniem o cechach leczniczych. Zawiera w swoim zestawie wielką liczbę bardzo wartościowych składników odżywczych, witamin oraz minerałów, makro i mikroelementów, protein a także enzymów. Polinesian NONI wspiera leczenie wielu schorzeń i dolegliwości, znakomicie polepsza humor, nastrój, kondycję umysłową oraz koncentrację.

  Date added: 18 05 2011 · details of site »
 • Suplementy i witaminy »

  Jak wiadomo, dieta dzisiejszego homo sapiens pozostawia mnóstwo do życzenia. Niezwykle uboga jest w składniki odżywcze jak witaminy, minerały, natomiast przesycona jest chemią oraz toksynami. Nasz żołądek jest jak śmietnik, kumuluje najwięsze oraz zbędne odpadki. Na witrynie suplementy-diety.com znajdziesz również wiadomości m.in. o chelatacja, właściwe odżywianie czy napisy na produktach. Można na szczęście temu zaradzić ponieważ firma Calivita ma w swojej ofercie niezwykłe, naturalne suplementy, które uzupełniają wszystkie niedobory witamin, minerałów, enzymów a także oczyszczają organizm ze zgromadzonych toksyn.

  Date added: 19 05 2011 · details of site »
 • Grypa a zdrowie »

  Grypa to jedna z najbardziej zaraźliwych chorób i najczęściej występujących - sprawdź objawy grypy. Towarzyszą jej: wysoka temperatura, ból głowy i mięśni oraz osłabienie. doprowadzić może do rozwinięcia epidemii bądź pandemii. Warto w okresie wczesnej jesieni zadbać o odpowiednie przygotowanie i ustrzec się przed grypą. bardzo pomocna jest tu strona grypa.biz.pl, zawierająca wszelkie niezbędne informacje na temat determinantów grypy, jej przebieg, powikłania grypy i leczenie grypy a także skutki.

  Date added: 28 06 2011 · details of site »
 • Zdrowie »

  Witryna byczdrowym.pl zawiera sporo wiadomości dotyczących zdrowego trybu życia zarówno dla Pań jak i dla mężczyzn. Jest to portal który rozpowszechnia wszelkiego rodzaju aktywności, a dzięki nim możemy jak najdłużej utrzymać swój organizm w niezakłóconej wydajności. Witryna jest również funkcjonalna dla Pań w ciąży, można otrzymać wiadomość jak powinna poprawnie przebiegać ciąża i co jest niedozwolone w trakcie ciąży. Osoby, które chcą uzyskać wymarzoną sylwetkę za pomocą diety również wyszukają wiele zaleceń, które pomogą zachować wymarzoną wagę a co więcej nie sprawią tzw. efektu jojo.

  Date added: 28 07 2011 · details of site »
 • Uroda i zdrowie »

  trenujesz na siłowni, uprawiasz jogging, zdrowo odżywiasz się a pomimo to nie widzisz rezultatów? Zaczynasz obawiać się, że robisz coś nie właściwie? vitastyl.pl to poradnik, w którym wszyscy prowadzący zdrowy styl życia znajdą odpowiedzi na rozmaite pytania. Znajduje się tu wiele artykułów poświęconych między innymi zdrowej kuchni, ćwiczeniom, urodzie, a także suplementom diety.

  Date added: 21 09 2011 · details of site »
 • Poradnia lekarska »

  Poszukujesz profesjonalnej, błyskawicznej a także efektywnej pomocy, udzielanej w komfortowych i pewnych warunkach? Rewelacyjnie się składa! Preferujemy innowacyjne strategie leczenia, używane w znanych placówkach lekarskich w całej Polsce. Kooperujemy ze znawcami z dziedzin takich jak dermatologia twarzowa, medycyna estetyczna jak również odrębnych obszarów medycyny. Profesjonalna poradnia lekarska, należycie przeprowadzi badania swoich pacjentów. Nieskomplikowany dojazd, innowacyjne zaopatrzenie oraz ujmująca aura, czynią tą placówkę, jedną z najlepszych w okolicy. Klinika SZOS - zaprasza wszystkich pacjentów.

  Date added: 02 12 2011 · details of site »